2012.01.06 – Antyradio Coverband – Warszawa

W pierwszy piątkowy wieczór Nowego Roku Herezja zaczęła się zapełniać ludźmi dość wcześnie. Wiele osób postanowiło posilić się przed koncertem – pyszne indyjskie i tajskie dania serwowane w części restauracyjnej lokalu, to niewątpliwie dobry plan na rozpoczęcie intensywnego wieczoru.

Gdy około godziny 21:30 muzycy z ANTYRADIO COVERBAND wyszli na scenę, od pierwszego zagranego numeru – Guns’n’ Roses „Welcome to the jungle” – wprawili około 200 osobową publiczność w doskonały nastrój. Dalej również same hity: Metallica, Van Halen, Whitesnake, Bon Jovi, AC/DC… Nie zabrakło polskich klasyków, takich jak „Znalazłam” ONA, „Marchewkowe Pole” Lady Punk czy „Ale wkoło” Perfectu. Świetna atmosfera na scenie, w równej mierze udzielała się publiczności przed sceną – niewiele osób z tłumnie przybyłej do Herezji publiczności wyszło po pierwszym, półtoragodzinnym secie. Zdecydowana większość została w klubie i bawiła się do samego końca tego niesamowicie energetycznego koncertu.

Jeszcze w pierwszej godzinie występu ANTYRADIO COVERBAND, na scenie pojawili się zapowiadani goście: na basie zmienił Artura Radkiewicza Tomasz Kasprzyk – dyrektor muzyczny Antyradia, a na perkusji zasiadł Maciej Nowak – redaktor naczelny magazynu Perkusista, który na dwa popisowe numery zastąpił Łukasza Chmielińskiego. Wspólnie z Maćkiem Papalskim i Piotrkiem Zaleskim z ANTYRADIO COVERBAND goście specjalni zagrali „Fool for loving you” zespołu Whitesnake oraz kolejny przebój Gunsów – „Sweet child’o mine”.

Zwyczajem stało się już, że wszystkich przybyłych do Herezji fanów dobrego rocka przywitał w trakcie koncertu znany prezenter ANTYRADIA Olek Ostrowski, który tym razem pojawił się razem z zupełnie niespodziewanym, wyjątkowym gościem – Stanem Borysem.

ANTYRADIO Cover Live Stage to cykl mocnych, głośnych i rockowych koncertów zespołu ANTYRADIO COVERBAND, które odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca w warszawskim klubie Herezja. Najbliższa impreza w piątek 3 lutego 2012.

Tekst: Klub Hrezja
Zdjęcia: Justyna Kłusek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *