MIRACLE MASTER – 2014 – Tattoed Woman

01. Come Alive
02. Fly Away
03. Stay With Me
04. Forgive Yourself
05. Miracle Master
06. Will To Survive
07. Why Religion
08. Tattooed Woman
09. Highway To Heaven
10. Tear Down The Walls
11. We all touch Evil

Rok wyadania: 2014
Wydawca: GoldenCore Records/ZYX Music
http://www.facebook.com/MiracleMasterBand
http://www.miracle-master.com


MIRACLE MASTER to zespół, którego większość członków udzielała się niegdyś w grupie PUMP. Nie dziwi zatem zakorzeniona w klasycznym hard rocku muzyka którą uprawiają. Cieszy natomiast pewne nowoczesne podejście do tematu. Album „Tattooed_Woman”, typowe dla złotego okresu epoki pudli podejście do budowania utworów, ale zwraca uwagę charakterystyczne dla jej schyłku doprawianie klimatu pewną nutką bardzo amerykańskiego ukłonu w stronę grunge… co tak po prawdzie w konfrontacji z wzorową produkcją, daje efekt przybliżony do obecnie królujących w gatunku grup pokroju Alterbrigdge choćby.

Niemiecko-duński konglomerat ma smykałkę do pisania genialnych rockerów. Słuchając tego albumu masz ochotę wytatuować ramiona, zapuścić włosy, wsiąść na motocykl i wyruszyć w świat!
Szczypta sprawdzonych patentów, talent do układania chwytliwych melodii i nieco wykopu. Soczyste solówki porządny lekko zachrypnięty/zmatowiały wokal – to musi spodobać się każdemu kto jest wychowany na klasycznym rocku i metalu. Zespół doświadczonych muzyków podzielił się z nami kapitalnym albumem, któremu tylko skala promocji może przeszkodzić w odniesieniu sukcesu. Gwarantuję bowiem, że każdy sympatyk muzyki pokroju hard’n’heavy który sięgnie po tę płytę – pokocha ją bezgranicznie! To muzyka idealna na otwarte przestrzenie, przypuszczam, że lepiej wchodzi na festiwalu niż w klubie… aczkolwiek i takiej okazji bym nie przepuścił, by zobaczyć Miracle Master na żywo.

9/10

Piotr Spyra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *