LONDON SILENCE – 2019 – Virus

LONDON SILENCE - 2019 - Virus

1 Sounds From Space
2 Amerocan Roads
3 I Wanna Give It All To You
4 Run With Me
5 Stuntman
6 Keep Them Closer
7 London Club’s Waiting
8 It’s High Time
9 Virus
10 Mystic Girl

Rok Wydania:2019
Wydawca: Lynx Music
http://www.londonsilence.com/


London Silence to polsko-brytyjska formacja, powstała w Londynie, w roku 2014. Zespół w roku 2016 wydał swój debiutancki album „Stuntman” a rok 2019, za sprawa krakowskiego Lynx Music, przyniósł drugie wydawnictwo grupy, krążek “Virus”.

Lubię gdy po włożeniu do odtwarzacza albumu nieznanej mi formacji, do tego z nieciekawą okładką muzyka mnie pozytywnie zaskakuje! „Virus” to zrobił! Muzyka prezentowana przez London Silence to znakomicie skrojony pop –rock z cała masą wpadających w ucho melodii. Już pierwszy, „Sounds From Space” porwał mnie swoim dynamicznym refrenem. Takich momentów jest tu jednak znacznie więcej, że wymienię „Stuntman” czy najbardziej rockowy, niepozbawiony pazurków tytułowy „Virus”. Na uznanie zasługuje wokalista , jego głos może się podobać i w obranej przez zespół konwencji sprawdza się znakomicie, warto też zwrócić uwagę na prace basu (jest na czym zawiesić ucho).

„Virus” ma w sobie ogromny potencjał i niczym tytułowy wirus powinien się rozprzestrzeniać w eterze. Niezbadane są jednak wyroki rynku i czy o zespole robi się głośno czasem decyduje wyłącznie szczęście. Muzyka proponowana przez zespół może się podobać, melodie są konkretne, nie ma nudy, i nie ma mdłych ballad. London Silence udowadniają, że w tak wyeksploatowanym gatunku wciąż można mieć coś do powiedzenia i ja trzymam kciuki!!

8,5/10

Piotr Michalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *