HART, BETH – 2019 – War In My Mind

BETH HART - War In My Mind

Płyta miesiąca – Wrzesień 2019

1. Bad Woman Blues
2. War In My Mind
3. Without Words In The Way
4. Let It Grow
5. Try A Little Harder
6. Sister Dear
7. Spanish Lullabies
8. Rub Me For Luck
9. Sugar Shack
10. Woman Down
11. Thankful
12. I Need A Hero

Rok wydania: 2019
Wydawca: Mascot/Provogue
https://www.bethhart.com


Najbardziej osobista płyta w dyskografii tej amerykańskiej artystki. Rozliczenie z własną przeszłością, wzlotami i upadkami… Nic dziwnego zatem, że dominują na tym albumie ballady. Ale ile w tych kompozycjach emocji! Beth Hart porusza się po różnych muzycznych stylach: od bluesa po soul i gospel. Piękna płyta!

Robert Dłucik


Podobały mi się poprzednie płyty Beth Hart, te solowe: „Fire on the Floor”, „Better Than Home”, czy te nagrane z Bonamassą – „Black Coffee” (choć sama artystka podobnno jej nie znosi). Jednak to co przekazuje na swojej najnowszej płycie „War In My Mind”, to przepustka do nieba dla słuchających, a dla niej samej (jak sądzę), przepustka do muzycznej nieśmiertelności.

Marek Toma


Nigdy specjalnie nie zasłuchiwałem się płytami Beth Hart. Tym razem jednak było inaczej. „War In My Mind” to wydawnictwo wyjątkowe. Urzeka już widokiem okładki, która zachęca do bliższego kontaktu… a ten wypada wyjątkowo. Artystka zaserwowała swoim słuchaczom swoje serce i duszę na talerzu… Niezwykle urokliwa i piękna płyta!

Piotr Michalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *