BAD HABIT – 2009 – Above & Beyond

1. I Don´t Want You
2. Just A Heartbeat Away
3. Don´t Want To Say Goodbye
4. Let Me Be The One
5. A Lot To Learn
6. I Believe
7. Above And Beyond
8. My Confession
9. Let Me Tell You
10. Surrender
11. Calling Your Name
12. Never Gonna Give You Up
13. I Need Someone

Rok Wydania: 2009
Wydawca: AOR Heaven


Nie będę ukrywał, że z „pewną dozą nieśmiałości” czekałem na ten album, zresztą nie podejrzewałem, że Hal Marabel & Co nagrają jeszcze album. No ale stało się ! I powiem, szczerze, że „kopara mi opadła”, bo tak dobrego albumu AOR nie słyszałem od kilku lat i jak na weteranów, muzyka Bad Habit brzmi nadzwyczaj świeżo.

Na otwarcie albumu wita nas kawałek „I Don’t Want You” który na pewno się hiciorem w Szwecji. Po nim następuje „Just A Heartbeat Away” przy którym nieźle można pokołysać się ze swoją dziewczyną (lub chłopakiem), stylistycznie utwór bardzo podobny do projektu pobocznego ARENA – Marabela.

Zresztą można znaleźć wiele porównań na tym albumie, jak choćby „Calling Your Name” w stylu Bon Jovi czy „Never Gonna Give You Up” który notabene (o zgrozo!) mógłby konkurować z balladami boysbandów.

Podsumowując album naprawdę bardzo udany, nowoczesny zarówno jeżeli chodzi o brzmienie jak i produkcję, czego czasami brakuje w produkcjach AOR .

Na tym albumie znajdziecie szereg fantastycznych melodii, linii wokalnych i co najważniejsze mnóstwo rasowego brzmienia gitary Svena Cirnskiego.

Polecam wszystkim…

9/10

Piotr Demski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *