Za tydzień do Polski przyjedzie trasa „Morbidfest 2022”

morbidfest

Wielokrotnie przekładana z powodu pandemii trasa „Morbidfest” zawita do Polski już za tydzień! Jej gospodarzem jest ikona death metalu, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych frontmanów tego gatunku, David Vincent!

Jego projekt I Am Morbid zaprezentuje w całości klasyczny album „Blessed are the Sick”, jak również wiele innych utworów z pierwszych czterech płyt Morbid Angel! Na uwagę zasługuje fakt, że do Davida Vincenta na tej trasie dołącza sam Pete Sandoval!


Left Hand Sounds zaprasza na koncerty w Poznaniu i Gdańsku.

Morbidfest 2022

I Am Morbid – death metal, USA

Belphegor – death/black metal, Austria

Hate – death/black metal, Polska

Critical Mess – death metal, Niemcy

30 III 2022 Poznań, Klub U Bazyla

DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

31 III 2022 Gdańsk, Klub B90

DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

bilety: 110zł (przedsprzedaż), 130zł (w dniu koncertu) dostępne w Ticketos.pl

organizator: Left Hand Sounds


I Am Morbid – projekt powołany do życia przez oryginalnego frontmana Morbid Angel – Davida Vincenta; którego głównym założeniem jest kontynuacja ścieżki obranej przez gigantów death metalu w połowie lat 80’. Tym razem zespół zawita do nas prezentując w całości jedną z podwalin gatunku – „Blessed Are the Sick” oraz klasyczne utwory Morbid Angel z wczesnych płyt.

“Fall from Grace”: https://youtu.be/gPz8iGXyB1U

“Blessed Are the Sick”:


Belphegor – austriacka maszyna black/death metal od ponad ćwierćwiecza konsekwentnie podąża ścieżką bezkompromisowych blastów i obrazoburczej energii, a albumy “Blutsabbath” czy “Lucifer Incestus” weszły do kanonu ekstremalnej muzyki. Ich dyskografię zamyka “Totenritual” z 2017 roku. Czy na żywo zaprezentują Rytuał Śmierci? Zapewne!

“Blutsabbath”:  

“Totenritual”:  


Hate – warszawska formacja ATF Sinnera kroczy ścieżką Kaina od trzech dekad, ciągle ewoluując. Ich korzenie to oczywiście amerykański death metal, ze wskazaniem na Florydę, ale z czasem w twórczości zespołu pojawiły się elementy black metalu i pogańskiego szamaństwa. Najnowszy album “Rugia” to idealne wyważenie obu gatunków, co tylko potwierdzają entuzjastyczne recenzje i reakcje fanów!

“Rugia”:

“Auric Gates of Veles”:

“Valley of Darkness”:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *