WOLFPATH wyda EPkę na CD

WOLFPATH to polski black metalowy duet założony przez przez mulit-instrumentalistę i wokalistę Void’a (znanego m.in. z post-punkowego zespołu Undertheskin) oraz perkusistę Marcello (współpracującego m.in. z takimi zespołami Acherontas (GR), Inferno (CZ) i Besatt (PL)).


Inspiracje zespołu sięgają zarówno skandynawskiej drugiej fali jak i współczesnej szkoły polskiego black metalu. Muzyka na debiutanckim EP powstała w oparciu o melodyjne riffy, transowe brzmienie gitar, wzbogacone bezlitosną sekcją rytmiczną oraz wściekłymi partiami wokalu. Całość doskonale dopełnia surowe, potężne brzmienie, za które odpowiedzialny jest Filip Hałucha z Heinrich House Studio znany ze współpracy z m.in. Behemoth, Entropia, Vesania, Sznur.


Za oprawę graficzną wydawnictwa odpowiada Bartosz Hervy (ex-Blindead). Autorką zdjęć zespołu jest Liudmyla Radyk, a zdjęcia zdobiącego okładkę albumu Rafał Warpecha.

Debiutancka EPka zatytułowana „Wolfpath” ukazała się w formie cyfrowej 
7 stycznia 2023 roku, natomiast na płycie CD ukaże się 31 marca 2023 roku nakładem ADG Records. Pre-ordery można składać przez wiadomość prywatną na Facebooku oraz mailowo.

żródło: Solid Rock PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *