WINTER IS COMING !!!

1 grudnia (piątek) o godz.19.00, w Rudeboy Club w Bielsku Białej odbędzie się „WINTER IS COMING” czyli Rock Party Night. Na jednej scenie zagrają rodzime formacje: ANIMATE, SLIVER, KĄKOL i ULTRAMUFFINA.

ANIMATE – progmetal

Zespół pochodzi z Będzina i rozpoczął działalność z końcem sierpnia 2005r z inicjatywy Przemka (bas) grającego wcześniej w dąbrowskim zespole KRUK. Muzyka ANIMATE to połączenie współczesnego melodyjnego mocnego rocka/metalu z wieloma dodatkami, pomysłami i aranżacjami charakterystycznymi dla muzyki progresywnej. W muzyce znajdziecie wiele eksperymentów brzmieniowych, melodii oraz sporo klimatycznych zwrotów akcji. Mocne gitarowe brzmienia są wspomagane brzmieniami syntezatorowymi z naciskiem na sekcyjne granie. W 2021r zespół wydął długo grającą płytę „Infinite Imaginations” która zdobyła szerokie uznanie i znakomite recenzje w kraju i za granicą.

SLIVER – hardcore / metalcore / djent

Sercem grania Sliver jest szeroko pojęty metal przeplatany energicznym wokalem, wplatającym elementy screamo i growl’u.
Wieloletnie doświadczenie każdego z muzyków dało mieszankę wybuchową we wspólnym projekcie. Zespół istnieje od 2012 r. Ma na swoim koncie kilkaset koncertów. W 2016 r. zakwalifikował się do ćwierć-finałów Antyfestu Antyradia oraz na Oleśnica Rock Festiwal czy support przed Jinjer. W 2020 r. wyszedł ich pierwszy long play zespołu zatytułowany „Emergent”.

ULTRAMUFFINA – rock satyryczny, acz życiowy.

UltraMuffina to poważny projekt bardzo niepoważnych ludzi… lub na odwrót. Powstała w 2019 roku w Bielsku-Białej grupa, stawia przede wszystkim na odlotową zabawę w duchu rock’n’rolla, choć w solidnych rockowych klimatach. Teksty to peany o urokach, pokusach i absurdach życia, a oprawa wizualna nie ma nic wspólnego z hostessami na targach motoryzacyjnych. Bo choć obcujemy, nomen omen, ze sztuką – nie musimy być zbyt poważni.

KĄKOL – rapcore / hardcore / metalcore

Obejmuje różne gatunki muzyczne rozpowszechniając ciężkie brzmienia gitar, rap i prawdziwy życiowy przekaz.Niepożądana lecz potrzebna działalność na rynku muzycznym. Rozrastająca się artystycznie grupa siedmiu chwastów, każdy z innej dziedziny muzycznej, tworząca spójną całość, karmiąc rozrastające się pole Chwastów. Należą do niej:
Dekim – Rap, nawijka i dobre flow.
Harnaś – Wokale, elokwentne terapeutyczne krzyki.
Seru – Perkusja i zarządzanie.
Prymus – Gitara basowa i gruz.
Kwinto – Gitara elektryczna i solówki.
Szatan – Gitara z nieparzystą ilością strun i chórki.

https://www.facebook.com/events/1054650282210797/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *