WATERPARKS już 10.06 w Klubie Proxima

waterparks

WATERPARKS nigdy nie siedzą spokojnie. Trio z Houston – Awsten Knight (wokal, gitara), Otto Wood (perkusja) i Geoff Wigington (gitara] – maniakalnie idą naprzód, obijając się między rockiem, alternatywą, elektroniką z popowymi ambicjami i śmiałym hip-hopem, rażąco lekceważąc zasady.

W 2020 roku chłopcy zwiększyli tempo, przygotowując nową muzykę po podpisaniu nowej umowy z 300 Entertainment. Waterparks zyskał popularność dzięki animowanym stylom muzycznym. Wydany w 2019 roku FANDOM wyniósł ich na nowe krytyczne i komercyjne szczyty. Album, zdobywając serię najlepszych wyników w karierze Waterparks, wylądował na 2. miejscu listy przebojów Billboard Top Alternative Albums i był ich pierwszym debiutem w Top 40 na liście Billboard Top 200. KERRANG! przypisał albumowi status „KKKK”, a MTV przyznało: „Nie mamy innego wyboru, jak tylko być mega fanami”. 

Zespół ma na swoim koncie łącznie 200 milionów wyświetleń, m.in. ukochanych przez fanów utworów “I Miss Having Sex But At Least I Don’t Wanna Die Anymore” “Turbulent” i “Watch What Happens Next”. 

https://www.livenation.pl/artist-waterparks-914330

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *