WAGLEWSKI FISZ EMADE – teledysk do utworu „Ziemia”

Waglewski Fisz Emade - Ziemia

„Ziemia” to tytuł utworu promującego trzecią płytę WAGLEWSKI FISZ EMADE„Duchy ludzi i zwierząt”. Płyta ukaże się 9. października 2020 roku.

Płytę promować będzie seria koncertów zespołu. Prapremierowy koncert odbędzie się w Warszawie 4.10.2020 w Scenie Relax – byłym kultowym Kinie Relax, który właśnie wraca do użytku po kapitalnym remoncie, stając się nowym centrum kultury na mapie Warszawy.  Bilety do nabycia: TUTAJ Wojciech Waglewski

Wojciech Waglewski tak mówi o utworze:

– Ziemia jest utworem refleksyjnym, ponieważ nastroje mamy refleksyjne. Jesteśmy ludźmi już dorosłymi, a wraz z dorosłością przychodzi czas na powagę. Płyty, które nagrywamy rodzinnie w ogóle są płytami bardzo poważnymi. W naszych piosenkach mówimy o relacjach z bliskimi, z dziećmi czy z naszymi kobietami – ale też ze światem w ogóle. Wiadomo jak wyglądają obecnie nastroje polityczno-społeczne na świecie, nie jest to czas najbardziej sprzyjający radości, a przecież to my sami sobie gotujemy ten los. To myśmy w dużej mierze przyczynili się do tego, co się dzieje w ekologii i w funkcjonowaniu tego świata. Przyczyniliśmy się pośrednio do tego, że ten świat nas zaatakował i będzie atakował pewnie coraz mocniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *