URSZULA & JUMBO – ponownie na płycie i pierwszy raz w serwisach cyfrowych

urszula jumbo

4 czerwca trafia na sklepowe półki oraz do serwisów cyfrowych, reedycja, czyli odświeżony piąty, studyjny album URSZULA & JUMBO, wydany po raz pierwszy w Polsce w 1992 r.

Płytę można już zamawiać na: https://www.empik.com/urszula-jumbo-urszula,p1269339911,muzyka-p?fromSearchQuery=urszula+%26+jumbo

Muzykę skomponował Stanisław Zybowski, angielskie teksty są natomiast dziełem Bogdana Olewicza i Michała „Lonstara” Łuszczyńskiego. Producentami płyty są Staszek Zybowski i John J. Miceli.

Niebywała świeżość i muzyczny, rockandrollowy rozmach tej płyty, połączony ze świetnymi historiami zawartymi w tekstach, będzie dla wszystkich wspaniałym przeniesieniem się w tamte czasy, w tę niczym nieskrępowaną wolność w myśleniu i graniu. 

Najnowsze wydanie albumu znajdzie, mamy nadzieję, uznanie fanów i kolekcjonerów, zarówno dzięki oprawie graficznej jak i niepublikowanym wcześniej zdjęciom Urszuli, stanowiącymi unikalny zapis i wspomnienie z tamtego okresu.

Powyższe wydawnictwo to początek tegorocznych wznowień, które obejmują tytuły: „Supernowa” (czerwiec), „Biała droga” (lipiec). Zaś zwieńczeniem będzie nowy, autorski album, którego wydanie planowane jest na najbliższą jesień!

Śledź Artystkę na:

Facebook:

http://www.facebook.com/urszula.kasprzak

www.urszulakasprzak.pl

Instagram: https://www.instagram.com/urszulakasprzak

VEVO: https://www.youtube.com/user/UrszulaVEVO

YT: https://www.youtube.com/c/UrszulaKasprzakpl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *