THUNDER prezentuje nowy utwór

Thunder - All the Right Noises

12. marca ukaże się nowy studyjny album brytyjskiej legendy hard rocka, formacji THUNDER. Krążek będzie zatytułowany „All The Right Noises” i znajdzie się na nim jedenaście nowych kompozycji. Zespół zaprezentował drugi utwór zapowiadający płytę, kompozycję „Going To Sin City”. Lyric video można zobaczyć poniżej.


„All The Right Noises”, który jest trzynastym albumem studyjnym w dorobku Thunder, jest powrotem do pełnego mocy brzmienia, dzięki któremu zespół zbudował swoją wysoką pozycję w świecie rocka. Sukces formacji to również efekt ponad trzydziestoletniej przyjaźni wokalisty zespołu Danny’ego Bowesa oraz kompozytora i gitarzysty Luke’a Morleya.Luke Morley tak mówi o nowych utworach: „Wszystkie piosenki zostały skomponowane i nagrane przed czasem, gdy wybuchła pandemia. Interesujące jest to, że jeśli spojrzymy na niektóre utwory przez pryzmat Covida, nadaj mają sens”.

Utwory:
1. Last One Out Turn Off The Lights
2. Destruction
3. The Smoking Gun
4. Going To Sin City
5. Don’t Forget To Live Before You Die
6. I’ll Be The One
7. Young Man
8. You’re Gonna Be My Girl
9. St George’s Day
10. Force Of Nature
11. She’s A Millionaires

Najnowszy  album Thunder będzie dostępny w wielu formatach: 1 CD, 2  CD, 2 LP, 4 LP + 2 CD oraz 4 LP z bonusowymi utworami, a także w formie cyfrowej.

źródło: Open Eye

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *