THE THE zapowiadają koncertowy album „The Comeback Special”

TheThe

1 października ukaże się nowe wydawnictwo THE THE. „The Comeback Special” dokumentuje ich koncert, który odbył się 5 czerwca 2018r w Royal Albert Hall. Przedsmakiem albumu jest klip „Sweet Bird of Truth”.

„Kiedy łączysz właściwe piosenki z właściwymi muzykami i publicznością, która nigdy nie zapomina, czujesz się jakbyś wracał do domu.”Pete Paphides

To, co zaczęło się jako niezapomniane przeżycie dla muzyków i fanów zespołu, jeden z pierwszych występów zespołu po 16 latach, teraz zmienia się w niezwykły album, film i książkę. W ramach „The Comeback Special” The The wydadzą także znakomicie zaprojektowany 136-stronicowy Art Book, zawierający 6 płyt, ekskluzywne zdjęcia, materiały audio oraz pięknie nakręcony film z koncertu w reżyserii Tima Pope’a.

THE THE, zespół założony w 1979 roku zespół zawsze był gwarantem unikalnych piosenek opowiadających o ludzkiej kondycji. Ostatni studyjny album grupy, „NakedSelf”, miał premierę w lutym 2000 roku. W ostatnich latach lider i wokalista grupy, Matt Johnson, poświęcił się tworzeniu muzyki filmowej.

Album „The Comeback Special” ukaże się w formatach: 2CD, DVD, Blu-ray, 3LP (black) i limitowane wydanie 3LP (crystal clear).  

źródło: Mystic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *