THE HU zapowiadają nowy album

The Hu - Rumble Of Thunder

Pochodzący z Mongolii THE HU to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na światowym rynku muzycznym. Członkowie The HU swoją muzykę określają terminem „hunnu rocka” (w języku mongolskim słowo „hu” oznacza człowieka).

Od czasu powstania w 2016 roku, grupa ma na swoim koncie szereg sukcesów, między innymi numer 1 na liście Billboard World Albums Chart, numer 1 na liście Top New Artist Albums i pozycje w Top 5 na listach sprzedaży płyt w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii.

THE HU to nie tylko wysokie miejsca na listach sprzedażowych, ale także wyprzedane koncerty w Europie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Po sukcesie wydanego w 2019 roku albumu „The Gereg”, który zawierał takie hity jak „Wolf Totem” i „Yuve Yuve Yu”, THE HU powracają z nowym albumem, „Rumble Of Thunder”. Premiera płyty zaplanowana jest na 2 września, a zamówienia można składać pod tym linkiem:https://bit.ly/3ob4i9v

Najnowszym singlem z płyty jest utwór „Black Thunder”:


Nowy album ponownie łączy cały świat z kulturą mongolską i jej unikalnymi, podstawowymi wartościami, na przykład duchowe połączenie z ziemią, a zespół w swoich teksach porusza tematy takie jak pomyślność i pokój dla wszystkich.

Na koncerty The HU zapraszamy 4 listopada do gdańskiego B90, 5 listopada do warszawskiej Progresji oraz 7 listopada do klubu Studio w Krakowie.

źródło: Mystic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *