THE FREUDERS zagrają koncert w Katowicach

the freuders - warrior

Zespół THE FREUDERS w tym roku powrócił z drugim długogrającym albumem „Warrior”! I w końcu mogą go zaprezentować na żywo! Wszystko w ramach cyklu autorskich występów WARRIOR: RIOT ACT. Najbliższy występ odbędzie w Katowicach w klubie Katofonia, 19 września o godz. 19:00

To połączenie premiery płyty, spektaklu, koncertu i performance pełnego doznań audio oraz video. Ćwiczenia z barierkami, WF na pierwszej linii barykady. Spotkanie, rozmowy, występ ,soundcheck i gangbang w jednym. Do tej pory The Freuders zaistnieli w świadomości słuchaczy przede wszystkim dzięki swoim żywiołowym, głośnym i emocjonalnym występom na żywo m. in. na Męskim Graniu, Soundrive Festivalu, Fląder Festiwalu, Cieszanów Rock Festiwalu czy grając na antenie radiowej Trójki w Studio im. Agnieszki Osieckiej. Minimalistyczny kolektyw muzyczny stawiający na solidność sekcji rytmicznej, zalany gitarowym sosem, doprawiony szczyptą charyzmatycznych wokali. Delikatny zapaszek cmentarza, albo emanacja czarnej dziury. Muzyczne połączenie Dennisa Rodmana i twórczości Salvadora Dali. Chłodno i bez przebaczenia.

GOŚĆ SPECJALNY: Bukowicz. Powiew zimnej fali w połączeniu z shoegazem i dream popem. 20 września 2018 r ukazała się długogrająca płyta „Dyskomfort w głowie”. Polskie teksty, melodyjne gitary, nietuzinkowe wokale, ciężkie bity i dynamiczny bas – tego się możecie spodziewać.
„Debiut Bukowicza powinniśmy umieścić w kategorii muzycznej psychoanalizy, która przydałaby się każdemu, bo chyba każdy wie, co oznacza dyskomfort w głowie. Terapii poddajecie się na własną odpowiedzialność, ale zaręczam, że warto to ryzyko podjąć” Aleksandra Budka, radiowa Trójka. Sprawdźcie na żywo:
https://youtu.be/gh7SygTNUic
https://youtu.be/Jqli34DOMFo

Bilety dostępne na GoOut
https://goout.net/pl/bilety/the-freuders+gosc-specjalny-bukowicz/scjh/▼▼▼
Data: 19 września 2020
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Katofonia jazz&blues club, ul. Mielęckiego 6, Katowice

źródło: zespół The Freuders

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *