THE CHRIS SLADE TIMELINE na czterech koncertach w Polsce

W kwietniu w Polsce na czterech koncertach: Katowice, Warszawa, Bydgoszcz, Poznań, wystąpi legendarny perkusista CHRIS SLADE ze swoim zespołem . Organizatorem koncertów jest Art-Muza Concerts & Productions Agency.

Chris Slade karierę zawodową rozpoczął w sklepie z butami. Na szczęście w wieku szesnastu lat zdecydował, że woli grać na perkusji. Pierwszy zespół, w którym występował nazywał się Tommy Scott and the Senators, a jego wokalistą był Tom Jones. Przez pięćdziesiąt lat swojej kariery Chris nagrywał i koncertował z największymi gwiazdami rocka i muzyki popularnej. Manfred Mann’s Earth Band, Count Basie, Tom Jones, Paul Rodgers, Jimmy Page, The Firm, David Gilmour, Uriah Heep, Gary Moore, Asia, Michael Schenker, Olivia Newton-John, Gary Numan – to tylko niektóre z nich.

Największą sławę przyniosła mu współpraca z AC/DC. To właśnie Slade grał na albumie „The Razor’s Edge”, z którego pochodzą światowe hity: „Thunderstruck”, „Are You Ready”, i „Moneytalks”. Płyta dotychczas sprzedała się w 5 milionach  egzemplarzy! Wraz z AC/DC Chris odbył również dwie światowe trasy koncertowe, wystąpił na płycie koncertowej oraz nagrał singiel „Big Gun”, który promował film i ścieżkę dźwiękową do filmu „Bohater ostatniej akcji” z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej.

W 2012 roku artysta założył swój własny zespół – The Chris Slade Timeline. Na występy grupy składają się  utwory zespołów, w których grał Chris, przeplatane jego własnymi kompozycjami. To prawdziwy przegląd historii rocka – od AC/DC do Led Zeppelin. Zespół koncertuje przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i Europie. O muzykach z The Chris Slade Timeline perkusista mówi: że „ci muzycy są tak dobrzy, jak wszyscy, z którymi kiedykolwiek grałem!” Koncerty w Polsce to również możliwość usłyszenia i zobaczenia niesamowitego zestawu perkusyjnego, który Chris nazwał „Rock or Bust”.

THE CHRIS SLADE TIMELINE

04.04.2024, 19.00 – Katowice – Kinoteatr Rialto

05.04.2024, 19.00 –  Warszawa – Proxima

06.04.2024, 19.00 – Bydgoszcz – Kuźnia 

07.04.2024, 19.00 – Poznań – Blue Note

Bilety w przedsprzedaży:

179 zł, w dniu koncertu 199 zł  

eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Rock Serwis, Rialto.

www.klubkuznia.pl

https://www.facebook.com/kuzniaklub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *