TESSERACT oraz LORNA SHORE zagrają w Warszawie

2210tesseract-lornashore

Lorna Shore zapowiedzieli niedawno swój najnowszy album “Pain Remains”, którego premierę zaplanowano na 14 października, a Tesseract będzie promować w trasie czteroletnią już płytę “Sonder”. Do składu warszawskiego koncertu zespołów dołącza support – poznański deathcore’owy skład pod nazwą Heresy Denied.

Tesseract, Lorna Shore oraz Heresy Denied wystąpią w klubie Palladium już 9 sierpnia. Przedsprzedaż biletów na koncert trwa jeszcze tutaj (druki kolekcjonerskie)


TESSERACT (Wielka Brytania) metal progresywny:

Kapela narodziła się w 2003 roku i od samego początku porusza się na styku rocka progresywnego, progresywnego metalu i djentu. Umiejętne wymieszanie tych stylistyk sprawiło, że Anglicy stali się cenionym i rozpoznawalnym zespołem. Pochwały spłynęły ze strony nie tylko „Terrorizera”, „Metal Hammera”, „Kerranga!”, lecz również opiniotwórczego w skali światowej amerykańskiego dziennika „Washington Post”. Szczególnie po znakomitej drugiej płycie „Altered State” (2013; wznowienie ukazało się w 2020 roku, gdy pandemia uniemożliwiła koncertowanie). Od 2014 roku skład Tesseract jest niezmienny: Alec „Acle” Kahney (gitara), Jay Postones (perkusja), James „Metal” Monteith (gitara rytmiczna), Amos Williams (gitara basowa) i Daniel Tompkins (wokal).

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM


LORNA SHORE (USA) deathcore, metalcore:

Udział Lorny Shore w składzie tego koncertu z pewnością ucieszy tę publikę, której serca i uszy preferują cięższe brzmienia.

Od 2021 roku wokalistą grupy jest Will Ramos (m.in. Monument Of A Memory, A Wake In Providence), który sprawdził się zarówno w studiu, jak i na scenie. W sierpniu 2021 roku ukazała się nagrana z nim znakomita EP-ka „…And I Return to Nothingness”. Muzycznie Lorna Shore niezmiennie zgrabnie balansuje pomiędzy deathcore’em a metalcore’em. Na uwagę zasługuje na pewno też to, co Will robi ze swoim głosem. Facet imponuje przechodzeniem z głębokiego growlu na wysokie krzyki trochę w stylu Daniego Filtha. 

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM


HERESY DENIED (Polska) modern deathcore:

Poznańska ekipa działa na scenie już od dziesięciu lat, a hasło „jak wino – im starsi, tym lepsi” pasuje do nich jak ulał. Heresy Denied od początku działalności wytrwale mielą death metal podbity deathcorem, a mimo upływu lat ożywcza brutalność tej muzyki wciąż pozostaje nietknięta. Tutaj nie ma łaski, jest sama zagłada.

FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM 


Zagrają:
TESSERACT (Wielka Brytania) metal progresywny
LORNA SHORE (USA) deathcore, metalcore
+
Heresy Denied (Polska) modern deathcore

Kiedy: 9 sierpnia (wtorek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Palladium, ul. Złota 9
Bilety: 119/129 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
SKLEP eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *