TENSION ZERO z utworem zrealizowanym przez znanego, amerykańskiego producenta!

Tension Zero - Hi Bye

TENSION ZERO powraca z utworem „Hi / Bye” zrealizowanym przez znanego, amerykańskiego producenta!

Po świetnie przyjętym debiucie („Human.exe” z 2017 roku) grupa zapowiedziała niedawno drugi album pod tytułem „Choices”, który ma się ukazać już zimą. Nowy materiał to ewolucja w ich artystycznej drodze. Zespól wykonujący do tej pory muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego, w pierwszym singlu „Hi / Bye” pokazuje nowe, nieco crossoverowe oblicze.

Za brzmienie powstałe w Los Angeles, w studiu Command Space Audio, odpowiada Daniel Salcido znany ze współpracy z Disturbed, Sevendust, Staind, Airborne, Trapt czy Anthrax. Wiele albumów przy których brał udział pokryło się wielokrotnie platyną.

Tension Zero to pięć osób, muzycznych światów, spojrzeń przez pryzmat dźwięków na emocje i otaczającą rzeczywistość. Za mikrofonem stoi ćwierćfinalistka jednej z edycji Voice Of Poland Dominika Kobiałka. Nowy singiel i teledysk „Hi / Bye” to refleksja na temat, szczególnie ostatnich, wydarzeń na świecie.

Chciałam odnieść się do tego co nas teraz otacza wyjaśnia Dominika Kobiałka:

„Wstaję rano. Ogarniam się, parzę kawę, myślę o tym co mam dziś do zrobienia. Przy kawie czytam co nieco w sieci – co tam dzisiaj słychać? Dzień za dniem coraz silniejsze mam odczycie, że może faktycznie istnieją równoległe wszechświaty, tak jak w filmach? I coraz silniejsze mam wrażenie, że wykopało mnie do niewłaściwego…”

Link do teledysku:

Tension Zero:

https://www.facebook.com/TensionZeroBand

https://tensionzero.bandcamp.com/releases

https://www.instagram.com/tensionzeroband

Tension Zero „Hi / Bye”

Muzyka: Dariusz  Łebek, Dominika Kobiałka, Michał Urban, Piotr Zajdel, Krystian Bartusik

Słowa: Dominika Kobiałka

ISRC: TCAFD2007493

Zdjęcia: Ilona Matuszewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *