Szczegóły OSTRÓW ROCK FESTIVAL 2024

Tradycyjnie, w połowie wakacji (końcówka lipca), odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim festiwal promujący dobrą, rockową muzykę. Czwarta edycja OSTRÓW ROCK FESTIVAL rysuje się niezwykle atrakcyjnie. Do Ostrowa znów przybędą zespoły z całego świata i znów będą to zespoły potrafiące zachwycać swoją muzyką.

Organizator: Na 2024 rok, przygotowaliśmy dla Was bardzo różnorodny skład, który w każdym calu jest pieczołowicie dobrany tak, aby ostrowski festiwal dał Wam wiele radości, a dwudniowe koncerty pozostały w Waszej pamięci na długo. Ostrów Rock Festival to nie tylko muzyka (o zgrozo!), spotkania miłośników dobrej muzyki, zawiązujące się przyjaźnie i wszystkie dodatkowe akcje jak giełda płytowa, wernisaże i inne stoiska wielotematyczne, są nieodłącznym elementem ostrowskiego festiwalu. Pracujemy również nad kontynuowaniem tzw Strefy Promocji, gdzie organizowane są spotkania z kolejnymi zespołami, spoza line upu…
Pamiętacie? To Wasz festiwal! Do Zobaczenia!

Podział zespołów na dni:
Sobota/Saturday 27.07.2024:
PAIN OF SALVATION – KARCIUS – ZERO HOUR – ACUTE MIND – OBSIDIAN TIDE – DISPELLED REALITY

Niedziela/Sunday 28.07.2024:
VINTAGE CARAVAN – GALAHAD – PHILOSOPHOBIA – BELIEVE – ATAN

Bilety: https://progmetalrock.tixx.pl/

Dla planujących przyjazd, ale wahających się czy organizować nocleg, ciekawą opcją może być możliwość rozbicia namiotu, na terenie festiwalu! Pole namiotowe jest ogrodzone, ma budynek socjalny (prysznice, toalety) i można na nie wejść tylko z terenu festiwalu. Jest bezpłatne dla uczestników festiwalu. Na pole namiotowe można też wjechać kamperem i autami!
Ostrów Rock Festival dba o dzieci i młodzież! Mniejsze pociechy, do lat 10, wchodzą z rodzicami na festiwal bez konieczności zakupu biletu. Nie zostawiajcie dzieci w domu! W razie gdyby niekoniecznie repertuar przypadł im do gustu, to przynajmniej pooddychają świeżym powietrzem, a pobliska plaża, las, park linowy, plac zabaw itd, zawsze są lepszą alternatywą jak siedzenie w domu. Dzieci do 10 roku życia wchodzą z rodzicami! Rodziców prosimy aby pomyśleli o środkach ochrony słuchu dla najmłodszych.
Zależy nam też na propagowaniu dobrej muzyki wśród młodzieży – przygotowaliśmy dla młodych bilety ulgowe. Młodzieży do 18 roku życia i osobom niepełnosprawnym przysługuje bilet ulgowy (50% ceny).

Porada logistyczna:
Dojazd z dworca kolejowego do granicy Ostrów Rock Festival – można skorzystać z Taxi (postój przy samym dworcu kolejowym, koszt w zależności od pory dnia 20-35 zł)
lub
Po wyjściu z dworca kolejowego, na Piaski Szczygliczka można dostać się też komunikacją miejską MZK. Wychodząc z dworca, kierujemy się w lewo, gdzie po 200 metrach ukaże się Wam po prawej stronie tzw Dworzec Przesiadkowy (tutaj link do filmiku jak ten obiekt wygląda: https://youtu.be/wu1BVMEns-o), z którego odjeżdżają niemal wszystkie linie miejskie. Na Piaski dojedziecie linią nr 14. Autobusy linii nr 14 w kierunku ul. Przeskok odjeżdżają z Centrum Przesiadkowego z peronu 3. W sobotę na Limanowskiego Piaski (takiego celu szukajcie w rozkładzie) odjeżdżają dość często, ostatni kwadrans po 21. Link do rozkładów jazdy – http://rozklad.com/maps/index.php?IDKlienta=OSTROW_MZK , szukać należy przystanku Limanowskiego Piaski, gdzie należy wysiąść po podróży z Dworca Przesiadkowego.
Ceny biletów znajdziecie tutaj: https://wlkp24.info/nowe-ceny-biletow-na-przejazdy-mzk…/

Kilka przydatnych linków związanych z festiwalem:
Fan Page Ostrów Rock Festival: https://www.facebook.com/ostrowprogmetalrockfestival
strona internetowa festivalu: www.ostrowrockfestival.pl

źródło: Organizator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *