Supporty na trasie THE FLOWER KINGS

Organizator koncertów THE FLOWER KINGS w Polsce – Independent Music Market, zdradził szczegóły związane z trasą koncertową. 6 października w Poznaniu zespołowi towarzyszyć będzie formacja HiPoKaMP, natomiast 7 października w Lublinie i 8 października w Piekarach Śląskich, jako support na scenie pojawi się ACUTE MIND.

Pochodzący z Inowrocławia HiPoKaMP projekt oscyluje w różnych odsłonach rocka progresywnego, jednocześnie zachowując rozpoznawalny styl. Ich płyta „Futurocklogia” wydana przez OSKAR Records, to piękna podróż przez wiersze Stanisława Lema, okraszona wyjątkowymi dźwiękami z pogranicza jazz rocka i progresywu. Za HiPoKaMP projekt odpowiedzialny jest wirtuoz gitary Maciej Zamczała występujący wraz z perkusistą Łukaszem Oliwkowskim (Maciej Meller solo) oraz Zbyszkiem Florkiem (wcześniej Quidam). W Poznaniu pojawią się aż w 7osobowym składzie z saksofonem i skrzypcami!

ACUTE MIND to prog rockowy zespół z Lublina. Ich debiutancki album „Acute Mind” z 2010 roku znalazł się ostatnio na liście 50 najważniejszych progresywnych albumów w historii opublikowanej przez magazyn Teraz Rock! Kolejna płyta „Under The Empty Sky,” wydana w lipcu 2020 roku, od razu zdobyła uznanie branży muzycznej oraz gorące recenzje od fanów rocka progresywnego

https://www.facebook.com/IndependentMusicMarket

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *