SUNSTORM z nowym wokalem

sunstorm-afterlife

SUNSTORM, projekt pierwotnie utworzony, w celu zaprezentowania stylu muzycznego zbliżonego do korzeni Melodic Rock / AOR wokalisty Joe Lynn Turnera, ma teraz nowego frontmana w postaci wokalisty Lords of Black i Rainbow – Ronnie Romero. Debiutancki album Romero z Sunstorm, „Afterlife”, ukaże się 12 marca 2021 roku.

Tracklista:

1.Afterlife
2.One Step Closet
3.Swan Song
4.Born Again
5.Stronger
6.I Found A Way
7.Lost Forever
8.Far From Over
9.Here For You Tonight
10.Darkest Night
11.A Story That You Can Tell

Podczas dyskusji z producentem i autorem piosenek Alessandro Del Vecchio zdecydowano, że wszyscy chcieli przenieść styl muzyczny następnego albumu Sunstorm na bardziej melodyjne brzmienie AOR z pierwszych płyt. Ale skoro Turner zniknął z kadru, kto mógłby zastąpić tak charyzmatycznego wokalistę? Imię Ronniego pojawiło się, gdy wytwórnia zdecydowała, że ​​kontynuowanie udanego projektu jest zasadne i że tworzona muzyka ustawi go z powrotem na czele sceny… zakładając, że zaangażowany będzie właściwy wokalista. A kto byłby lepszy od Romero z jego potężnym stylem wokalnym?

Z producentem Alessandro Del Vecchio zaangażowanym w pisanie nowych piosenek, album Sunstorm zaskoczy wielu fanów melodyjnego rocka. Po raz pierwszy niesamowity Ronnie Romero wkracza na terytorium melodyjnego hard rocka… i ze znakomitymi wynikami! Pozostaje nam się cieszyć.

Obecny skład

Ronnie Romero – Vocals
Simone Mularoni – Guitars
Alessandro Del Vecchio – Keyboards, backing vocals
Nik Mazzucconi – Bass
Michele Sanna – Drums


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *