STEEL PANTHER – zmiany w terminarzu i lokalizacji polskich koncertów

Steel Panther

W związku ze zmianami logistycznym i niemożliwością organizowania koncertów w poprzedniej lokalizacji, polska trasa STEEL PANTHER musiała zostać nieznacznie zmodyfikowana. Zgodnie z nowym harmonogramem zespół zagra 28 czerwca 2022 roku w krakowskim klubie Kwadrat, a 29 czerwca 2022 roku zaprezentuje się w warszawskiej Proximie. Bilety w sprzedaży, zapraszamy!

Wszystkie wejściówki zakupione na koncerty, które pierwotnie miały odbyć się w 2020/2021 roku, zachowują swoją ważność.

„Polsko! Trochę to zajęło, ale teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zobaczyli się na koncercie! Nie możemy się doczekać!” – Steel Panther


Metal Mind Productions
zaprasza

28.06.22
STEEL PANTHER + support
Kraków, Kwadrat

29.06.22
STEEL PANTHER + support
Warszawa, Proxima

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów:
130 zł przedsprzedaż / 150 zł w dniu koncertu

Bilety już w sprzedaży na stronach:

https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html
 (KOLEKCJONERSKIE)
www.Eventim.pl
www.ebilet.pl
www.biletin.pl


Steel Panther, debiutujący w 2009 roku albumem „Feel The Steel”, to zespół bezkompromisowy w swoich poczynaniach. Kolejne płyty szybko zyskały uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, a także samych muzyków. Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) określił pierwszą płytę Steel Panther jako „wspaniałą od początku do końca”. Podczas swojej kariery zespół grywał na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Download Festival) i wspierał trasy koncertowe Aerosmith, Alter Bridge czy Stone Sour. Michael Starr, wokalista kapeli, twierdzi: „My naprawdę kochamy heavy metal i grać koncerty. Steel Panther podbije świat!” Satchel: „Pamiętajcie! „Heavy Metal Rules!” Ich najnowszy, piąty album „Heavy Metal Rules” jest jeszcze głośniejszy, szybszy i bardziej niegrzeczny!

Skład:
Michael Starr – wokale
Satchel – gitara
Rikki Thrash – gitara basowa
Stix Zadinia – perkusja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *