Niespełna dwa tygodnie zostało do SPRIN PROG Festivalu, który odbędzie się w sobotę 18 kwietnia. Miejsce wydarzenia to oczywiście Przystanek Otwartej Kultury Kazimierz w Sosnowcu.
Tegoroczny Spring PROG Festival jest jubileuszowy, to już jego piąta edycja. Jubileusz zobowiązuje, festiwal uświetni występ grupy QUIDAM, legendy polskiego progresywnego rocka, która z wielkim sukcesem powróciła do koncertowania. Koncert otworzy dotychczasowy gospodarz festiwalu, grupa PROAGE, drugim wykonawcą będzie grupa LET SEE THIN, a przed główną gwiazdą wystąpi DISTANT DREAM.
POK Kazimierz w Sosnowcu to duża scena, świetne nagłośnienie i oprawa świetlna. Na festiwalu będzie można zaopatrzyć się w płyty i fanowskie gadżety występujących zespołów, oraz zapoznać się z szerszą ofertą najnowszych wydawnictw muzycznych.
Bilety można nabyć na : https://www.kupbilecik.pl/imprezy/194088/Sosnowiec/Spring+PROG+Festival/
https://www.facebook.com/events/877962484871767
https://www.facebook.com/SpringProgFest



















































