Spędź weekend z Galicja Productions!

2012-galicja

To będzie wyjątkowe zakończenie bardzo nietypowego roku. Galicja Productions wraca w grudniu do grania koncertów, chociaż będą to koncerty do.. pustej sali. Publiczność będzie mogła uczestniczyć w imprezie wyłacznie za pośrednictwem Internetu. Pierwszy koncert online odbędzie się już w ten piątek (11.12.2020). Zobaczymy na nim grupę HAPPYSAD. W sobotę i niedzielę (12 i 13 grudnia 2020) zagra dla Was LUXTORPEDA.

Bądźcie z nami w ten weekend!

Happysad – Live z Krakowa

Cisco certifications - Glühweinparty

Happysad

Kraków – 11.12.2020

Start transmisji na żywo – online  godz. 20:00

Transmisja na FB Galicja Productions  oraz na YOU TUBE Galicja Productions

Transmisja bezpłatna

Wydarzenie zrealizowane ze środków Funduszu Wsparcia Kultury.

Luxtorpeda – Live z Krakowa

Poster - Graphic design

Luxtorpeda

Kraków – 12.12.2020

Start transmisji na żywo – online godz. 20:00

Transmisja na FB Galicja Productions oraz na YOU TUBE Galicja Productions

Transmisja bezpłatna

Wydarzenie zrealizowane ze środków Funduszu Wsparcia Kultury.

Luxtorpeda – Live z Krakowa

Luxtorpeda

Kraków – 13.12.2020

Start transmisji na żywo – online godz. 20:00

Transmisja na FB Galicja Productions oraz na YOU TUBE Galicja Productions

Transmisja bezpłatna

Wydarzenie zrealizowane ze środków Funduszu Wsparcia Kultury.


HAPPYSAD

Happysad to jeden z najbardziej popularnych zespołów w Polsce. Koncerty Happysad od samego początku istnienia grupy cieszą się dużym zainteresowaniem fanów. W tym roku zespół Happysad wystąpi:

Happysad jest polską grupą muzyczną, wykonującą muzykę rockową, określany czasem jako rock alternatywny. Zespół od 1995 roku działał pod nazwą HCKF (Hard Core’owe Kółko Filozoficzne), a od roku 1997 zespół został przemianowany na Happy Sad Generation.
Nazwa zespołu Happysad i wyjątkowa płyta Wszystko jedno

Nazwa Happysad uformowała się dopiero w 2002 roku, kiedy to wybrane zostało także logo grupy i nagrane zostało pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie „Wszystko jedno”. Krążek przez wiele tygodni nie schodził z listy przebojów radiowej Trójki.

W 2007 roku magazyn Teraz Rock  uznał go za jeden z 50 najważniejszych krążków w historii polskiego rocka. Swoją muzykę zespół określa jako regresywny rock, dopełniony charakterystycznymi tekstami. Koncerty Happysad to porządna dawka pozytywnej muzyki, jak i szczególnego klimatu. Warto zaznaczyć, że kapel ma na koncie ponad 450 zagranych koncertów w całym kraju. Utworów takich jak Łydka czy Zanim pójdę, nie trzeba nikomu przedstawiać.  Kolejne albumy również spotykały się z fantastycznym przyjęciem przez fanów.


LUXTORPEDA

Właśnie na rynku ukazał się najnowszy album Luxtorpedy, „Anno Domini MMXX” i krążek ten zawędrował już na sam szczyt zestawienia listy OLiS. Album promuje klip do utworu „Hołd”,

„Hołd” to jedna z najbardziej wymownych kompozycji na nowej płycie Luxtorpedy. „Pochodzę z miasta, z którego jestem dumny, Poznańska Piątka i Fort VII” – tak rozpoczyna się ten utwór, którego tekst to historia Wielkopolski w pigułce. Historia, którą zespół chce uchronić od zapomnienia i przywołuje ją również w teledysku do tej kompozycji. Reżyserem klipu jest Paweł Rybarczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *