SLAVE KEEPER, LAST JUMP i IRON HEAD koncert w Lublinie

240427-slavekeeper

27 kwietnia w Fabryce Kultury Zgrzyt w Lublinie, odbędzie się koncert SLAVE KEEPER, LAST JUMP i IRON HEAD. Zapraszamy.

Slave Keeper


Slave Keeper to muzycznie pogranicze hard rocka i heavy metalu. Chwytliwe melodie, mocny i wszechstronny wokal, soczyste riffy, gitarowe harmonie – to wszystko niewątpliwie inspirowane gigantami gatunku, ale zagrane w swoim własnym, unikalnym stylu.
Zespół powstał w 2014 roku i grał na wielu scenach w Polsce, między innymi przed takimi zespołami, jak Deep Purple, Nazareth, Jorn czy Absolva.
https://www.facebook.com/SlaveKeeperOfficial
https://www.youtube.com/@slavekeeper

Last Jump

Zespół z Lublina grający razem od 2019 w klimacie rasowego, wysmakowanego rocka. Stylem muzycznym przywodzi na myśl polskie, jak i zagraniczne klasyki tego gatunku w energicznym, soczystym wydaniu. Na początku 2023 roku wspólnym koncertem z Oddziałem Zamkniętym zespół rozpoczął działalność koncertową, a wiosną 2023 ukazał się ich debiutancki album wyprodukowany w Wesoła 24 Studio.
https://www.facebook.com/lastjumpband
https://www.youtube.com/@lastjumpband

Iron Head

Ich muzyka to szybkie cięte riffy, potężna sekcja rytmiczna oraz gitarowe harmonie, a wszystko to w całość spaja wyjątkowe połączenie damskiego wokalu ze scream’em. Aktualnie promują ich debiutancki album „Dzień za dniem”. Stylistycznie czerpią garściami z wielu gatunków, począwszy od klasycznego heavy metalu, przez metalcore, na hardcore/punk’u kończąc. Na swoim koncie mają m. in. finał Antyfestu Antyradia 2023 i Przeglądu Cieszanów Festiwal 2023.
https://www.facebook.com/IronHeadPL
https://www.youtube.com/@IronHeadPL

Bramki: 18:00
Start: 19:00
Kiedy: 27.04.2024
Gdzie: Fabryka Kutury Zgrzyt, Lublin
Bilety:
40zł w przedsprzedaży (dostępna wkrótce)
50zł w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *