SICK SAINTS 18 grudnia na scenie Klubu Studio!

sick saints klub studio

SICK SAINTS zaprasza na najlepsze rockowe zakończenie roku! 2020 dał się wszystkim we znaki. Czas odprawić go w niepamięć z SICK SAINTS! Są przygotowani, mają jeszcze więcej materiału i nieposkromionej energii, którą chcą się z Wami podzielić.

To właśnie w cyklu „Antrakty”, zespół którego frontmanem jest znany z dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland” – Daniel Warakomski, zabrzmi ze swoim w pełni autorskim-debiutanckim materiałem. Charakterystyczny głos przykuł wówczas uwagę Piotra Cugowskiego który sprawił, że Warakomski był najszybciej wybranym uczestnikiem tej edycji programu. Sama Patrycja Markowska dodała, że dla barwy głosu i charyzmy wokalisty mogłaby podczas koncertu stać w strugach deszczu.

Koncert w Klubie Studio zwiastuje ich nadchodzące w 2021 roku debiutanckie wydawnictwo. SICK SAINTS – to nowo powstała krakowska grupa rockowa charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności. Nietuzinkowe postaci które definiują takie cechy jak technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie. Trio zyskiwało doświadczenie na międzynarodowych scenach m.in w Niemczech, Anglii czy Chinach oraz krajowych na takich festiwalach jak Jarocin czy Orange Warsaw Festiwal. Muzycy występowali u boku takich artystów jak: Coma, Organek, Kult, Hey, Agnieszka Chylińska, Brodka czy Lao Che.

Skład zespołu: Mighty Mike – gitary; Skallor – wokal;Tomasz Młóciński – perkusja;Dr Panett – bass

FB: https://www.facebook.com/sicksaints.music

IG: https://instagram.com/sicksaints.band


“Antrakty: SICK SAINTS – Live from Cracow”

18.12.2020 Klub Studio, Kraków

20.00 – Start

Streaming dostępny online na stronach:

https://www.facebook.com/sicksaints.music

https://www.facebook.com/klub.studio

https://www.facebook.com/klub.zascianek

https://www.facebook.com/warakomski.oficjalnie/

https://www.facebook.com/urss.agh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *