Rockowe Legendy w Szczecinie

thelegend2024

THE LEGEND – KIEDYŚ BYŁO INACZEJ to kolejna edycja niesamowitego festiwalu muzycznego, który zabiera nas w historyczną podróż z polskimi prekursorami muzycznych stylów. Tym razem wracamy do korzeni i rockowych brzmień z lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku! 6 kwietnia 2024 roku z gigantami gitarowych riffów odbędziemy rockową podróż w Netto Arenie Szczecin! Od piątku rusza sprzedaż biletów w mocno promocyjnych cenach, których ilość jest ograniczona czasowo i ilościowo!

Druga edycja ogólnopolskiego festiwalu muzycznego, która zabiera widzów w sentymentalną przygodę po historii polskiej muzyki rockowej w niesamowitej oprawie audio – wizualnej i najlepszym dźwiękiem! Podczas drugiej odsłony festiwalu będziemy świadkami wspólnego występu na jednej scenie prekursorów gatunku: Jary Oddział Zamknięty, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Chłopcy z Placu Broni, IRA. Artyści zostali wybrani według ścisłego klucza, którego głównym zamierzeniem był powrót do początków młodzieżowego buntu wyrażanego poprzez muzykę rockową, powrotu do zespołów walczących o wolność w naszym kraju.

Wydarzenie ma trafić nie tylko do fanów grających zespołów ale także do nowego, młodego pokolenia słuchaczy.

W ramach THE LEGEND FESTIWAL zobaczymy archiwalne nagrania video, posłuchamy niezwykłych ciekawostek o wykonawcach. W Netto Arenie Szczecin pojawią się także stoiska wystawiennicze związane tematycznie z festiwalem, a także wiele innych atrakcji! THE LEGEND to festiwal łączy pokolenia!

Zapowiada się dobrze? Najlepiej! To właśnie w Szczecinie usłyszymy podczas jednego festiwalu usłyszymy największe hity zespołów. Wspólnie zaśpiewany „Kocham Cię jak Irlandię”, „Jedwab”, „Andzia”, „Wieża radości, wieża samotności” czy „Szczęcie”.

Ponadczasowe hity, które zna cała Polska! Niesamowity klimat! Atmosfera doskonałej muzyki! Powrót do przeszłości! To wszystko czeka na nas podczas szczecińskiej edycji festiwalu The Legend – Kiedyś było inaczej. Nowoczesne wydarzenie w oryginalnej oprawie, przeniesie nas do przeszłości! To będzie prawdziwy muzyczny spektakl!

Podczas festiwalu zobaczymy także archiwalne nagrania i urywki koncertów z lat 90-tych. Będzie także można odwiedzić stoiska wystawiennicze!

Sprzedaż biletów rusza w dniu 30.06.2023 na platformie eventim.pl! Pierwszy pakiet ponad tysiąca biletów pojawi się w mocno promocyjnej cenie (od 79 złotych)!

Link do biletów: https://www.eventim.pl/

The Legend – Kiedyś było inaczej

Wykonawcy: IRA, Jary Oddział Zamknięty, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Chłopcy z Placu Broni

Data: 6.04.2024

Miejsce: Netto Arena Szczecin

Godzina: 17:00

Bilety: eventim.pl (rozpoczęcie sprzedaży biletów w dniu 30.06.2023 od godziny 18:00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *