RIVAL SONS – dwa koncerty w Polsce

2206rivalsons

Grupa RIVAL SONS pojawi się w naszym kraju na dwóch koncertach. Odbędą się kolejno 10.06. w Poznaniu (B17) i 11.06. we wrocławskim A2.

Bilety w sprzedaży od  25 marca 2022 – na livenation.pl


Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy zespół Rival Sons powraca do Europy, po raz pierwszy od ponad dwóch lat. Od momentu powstania w 2009 roku, Rival Sons na nowo rozpaliło i naładowało rock ‘n’ rolla z wysokimi wokalami, bezkompromisową grą na gitarze i grzmiącym groove’ami dla swoich oddanych fanów na całym świecie. Rivel Sons zostało wybrane przez Black Sabbath na ich ostatnią trasę, a także trasy z The Rolling Stones, Aerosmith, Lenny Kravitz, muzycy wyprzedali też występy na wszystkich kontynentach. Ich najnowszy album „FERAL ROOTS” zdobył nominację do nagrody GRAMMY 2020 za „Najlepszy album rockowy”, a singiel „Too Bad” nominację do nagrody „Najlepszy występ rockowy”. Album otworzył nowy rozdział dla zespołu, a „Do Your Worst” zajął pierwsze miejsce w Rock Radio, to ich pierwszy top list przebojów, zgromadził ponad 40 milionów streamów i ta liczba wciąż rośnie. Zespół dał elektryzujący występ w The Late Late Show z Jamesem Cordenem i zdobył uznanie  Billboard, Rolling Stone i wielu innych.

Współpracując z doświadczonym i nagradzanym producentem Davem Cobbem, zespół konsekwentnie dostarczał, nagradzane przez krytyków, albumy, w tym Pressure & Time [2011], Head Down [2012], Great Western Valkyrie [2014] i Hollow Bones [2016]. Rival Sons ucieleśniają wszystko, czym powinien być nowoczesny zespół rockowy, a nawet więcej.


BILETY:

  • Przedsprzedaż dla klientów CITI Handlowy rozpocznie się 23 marca o 11:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 24 marca 2021 11:00
  • Ogólna sprzedaż rozpocznie się  25 marca na LiveNation.pl o 11:00

Dodatkowe informacje na LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *