Reedycja „Białej Drogi” URSZULI

Urszula Biała Droga

Szósty studyjny album Urszuli wydany w 1996 r. właśnie doczekał się ponownej reedycji. Premiera albumu w formie CD oraz w serwisach cyfrowych już 8 października!

Biała droga” – rockowy bestseller w karierze artystki. To z niej pochodzą takie hity jak „Na sen„, „Ja płaczę” czy „Niebo dla ciebie„.

Reedycja płyty „Biała droga” to dla mnie przede wszystkim okazja do tego, by uhonorować zespół, który od lat 15 towarzyszy mi na scenie. Dzięki naszej wspólnej energii, doświadczeniu
i porozumieniu dusz ten repertuar jest wciąż żywy i w kolejnych pokoleniach słuchaczy wzbudza piękne emocje
– mówi Urszula.

Większość moich muzyków nie miała okazji osobiście poznać Staszka, znali go jedynie z nagrań. W niektórych utworach postanowiliśmy wykorzystać niepublikowane solowe partie Jego gitar. Dla mnie to dowód na to, że więzi między muzykami są ponadczasowe, nie ma dla nich granic. Jeśli jest miłość do muzyki – czas nie ma znaczenia – dodaje artystka.

Dzięki tym reedycjom możemy oddać w ręce fanów i kolejnego pokolenia słuchaczy płytę współcześnie brzmiącą, w nowoczesnej i eleganckiej szacie graficznej autorstwa Beaty Wielgosz.

Album można już zamawiać na:

https://www.empik.com/biala-droga-reedycja-urszula,p1283413972,muzyka-p

To nie koniec tegorocznych, muzycznych niespodzianek od artystki. Jeszcze w tym roku będzie miał premierę nowy, autorski album. Więcej informacji już wkrótce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *