RanestRane w „Andaluzji”

Agencja Artystyczna OSKAR oraz Ośrodek Kultury Andaluzja, już za tydzień – 21 sierpnia o godz.20:00,  zapraszają  na koncert  włoskiego zespołu RanestRane, który odbędzie się  w gmachu Ośrodka Kultury Andaluzja (ul: Oswiecimska 45).

Włoski zespół RanestRane odda hołd angielskiej legendzie rocka progresywnego, PINK FLOYD. Kto jeszcze nie widział napisanego przez Rogera Watersa filmu „The Wall”, będzie miał doskonałą okazję, żeby obejrzeć go z podkładem na żywo.

Pink Floyd nie trzeba nikomu przedstawiać, z kolei RanestRane to idealna ekipa, żeby odegrać nieśmiertelne „The Wall”. A to dlatego, że cineconcerto, czyli nagrane na nowo ścieżki dźwiękowe do dzieł filmowych to właśnie ich specjalność. Panowie uwielbiają eksperymentować, kochają rock-operę i w swoich interpretacjach pozwalają sobie na kreatywność. Docenili to między innymi Steve Rothery i Steve Hogarth z zespołu MARILLION, z którymi RanestRane nagrało koncert i wielokrotnie występowało.Rzymscy muzycy rozpoczęli działalność w 2000 roku. Na koncie mają 6 albumów o wdzięcznych, oczywiście filmowych tytułach, takich jak „The Shining” czy „2001: A Space Odyseey”. Ich najnowsza płyta wydana została w 2020 r. i zawiera muzykę, która prezentowana będzie podczas wydarzenia.Obecny skład obejmuje Maurizio Meo (gitara basowa), Daniele Pomo (wokal, perkusja), Massimo Pomo (gitary) i Riccardo Romano (instrumenty klawiszowe). Ich muzyczne inspiracje to między innymi GENESIS, PFM, GOBLIN CZY MARILLION.

Podczas koncertu zagrają trzydziestominutowy set złożony z własnych utworów, a następnie odegrają słynną „Ścianę” do odtwarzanego na dużym ekranie filmu „The Wall”, w którego tworzenie zaangażowana była ekipa PINK FLOYD.

Plan wydarzenia:
19:30 Otwarcie Bram
20:15 RanestRane “A Space Odyssey Medley”
21:00 RanestRane “The Wall Live”

Cena biletu: 79 zł,
w dniu koncertu 89 zł.
Miejsca siedzące, nienumerowane.
Bilety kolekcjonerskie dostępne
tylko w Ośrodku Kultury Andaluzja.

https://okandaluzja.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *