Premiera debiutanckiego albumu SHADOW WARRIOR

Shadow Warrior - Cyberblade

Środa 18 listopada to dzień premiery debiutanckiego pełnego albumu pochodzącej z Lublina formacji SHADOW WARRIOR. Krążek zatytułowany „Cyberblade” trafia właśnie do słuchaczy na rynek japoński dzięki Spiritual Beast, natomiast do krajów Europy i reszty świata dzięki polskiemu wydawcy Ossuary Records.

Na program płyty składa się osiem utworów utrzymanych w stylu klasycznego heavy metalu zakorzenionego w latach 80. z mnóstwem świetnych, chwytliwych refrenów, dobrych gitarowych riffów i porywających solówek, a na dodatek z mocnymi kobiecymi wokalami. Materiał zarejestrowano w białostockim HiGain Studio, które zajęło się również mixem całości.

Płyta „Cyberblade” jest dostępna w standardowym formacie jewel case CD, w wersji deluxe CD ze zdjęciem zespołu, wlepką, naszywką i kostką gitarową, a także na kasecie magnetofonowej w dwóch wersjach kolorystycznych i w formie cyfrowej na wszystkich popularnych platformach streamingowych. Jak zapowiada wydawca na przyszły rok planowana jest także wersja winylowa tego albumu.

Płytę można kupić bezpośrednio u wydawcy:

https://shadowwarrior.bandcamp.com
http://ossuaryrecords.com

źródło: Helicon Metal Promotions

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *