„Post Human: Survival Horror” – EP-ka BRING ME THE HORIZON na CD oraz winylu

BMTH-posthuman

Wydana 30 października EP-ka „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR” grupy BRING ME THE HORIZON, doczekała się właśnie swojej fizycznej premiery! W sklepach dostępna jest już płyta CD oraz LP. Świetnie przyjęta pierwsza część projektu „Post Human” promowana była singlami „Parasite Eve”, „Teardrops” i „Obey”, w którym gościnnie udzielił się brytyjski piosenkarz YUNGBLUD. Single zyskały pozytywne opinie krytyków oraz zgromadziły razem ponad 150 milionów odtworzeń i wyświetleń. Gościnnie na EP-ce „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR” usłyszeć można BABYMETAL, Nova Twins i Amy Lee z Evanescence.

Zespół zyskał ostatnio dodatkową popularność dzięki viralowemu sukcesowi utworu  „Can You Feel My Heart” pochodzącego z wydanego w 2013 roku czwartego albumu zatytułowanego „Sempiternal”. Utwór ten osiągną niedawno w serwisie Spotify 150 milionów odtworzeń i jest jednym z największych hitów grupy w streamingu. Kilka dni temu utwór „Can You Feel My Heart” dzięki wirusowej sile serwisu TikTok z dużym przytupem wkroczył na listę Spotify Global Viral 50 osiągając prawie 400 tys. odtworzeń w ciągu doby! Użytkownicy TikTok wykorzystywali tę piosenkę w swoich filmach, które zawierają w większości sceny, w  których główny bohater krzyczy lub spada z góry. W serwisie YouTube liczba wyświetleń teledysku do tego utworu wzrosła gwałtownie osiągając 53 miliony, podczas gdy jeszcze kilka dni temu było to około 40 milionów.

Bring Me The Horizon to jedna z najbardziej energicznych rockowych grup z Wielkiej Brytanii. W 2019 roku wypuścili swój szósty album „amo”, który zadebiutował na 1. miejscu w 17 krajach i został okrzyknięty jednym z najbardziej oczekiwanych albumów w 2019 roku przez magazyn Billboard. Dzięki „amo” zespół zdobył swoją drugą nominację do nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy Rockowy Album”, a utwór „MANTRA” został wyróżniony w kategorii „Najlepsza Rockowa Piosenka”. Bring Me The Horizon sprzedali ponad 4 miliony płyt na całym świecie, grali koncerty w 40 krajach w tym na The Forum w Los Angeles oraz na Glastonbury Festival w 2016 roku. Ich album „That’s The Spirit”  pokrył się platyną i znalazł się na drugim miejscu listy przebojów magazynu Billboard w Stanach Zjednoczonych. Zespół może się pochwalić miliardem wyświetleń swoich teledysków na YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *