Pierwszy zwiastun nowej płyty METAL CHURCH

metal church - congregation of annihilation

METAL CHURCH zapowiada na 26 maja wydanie trzynastego studyjnego albumu. Jego tytuł to: „Congregation Of Annihilation”. Na Europę wydawcą będzie Reaper Entertainment. Jest to pierwsza płyta po śmierci Mike’a Howe, którego zastąpił Marc Lopes (ROSS THE BOSS, LET US PREY).

Kurdt Vanderhoof komentuje: „Ten nowy album rozpoczyna nowy rozdział w spuściźnie METAL CHURCH. Naprawdę kocham ten album. To dla nas świeże podejście w pewnym sensie, ale także powrót do początków METAL CHURCH w ramach Amerykańskiego Nowego Ruchu Thrash Metalu. Ta płyta zawiera jedne z najbardziej agresywnych piosenek, jakie nagraliśmy. Mam nadzieję, że spodoba się fanom tak samo jak nam”.

Lopes dodaje: „Jestem zaszczycony, że mogę być częścią kontynuacji tego dziedzictwa w nowej erze METAL CHURCH. Praca z Kurdtem i zespołem, który miał ogromny wpływ na moje dorastanie, była co najmniej surrealistycznym doświadczeniem. Dla dla mnie nie było sensu próbować naśladować tego, co już zostało zrobione do perfekcji. Tak więc, z szacunkiem do przeszłości, przeszliśmy do nowego rozdziału i oto jesteśmy!”

Tak prezentuje się spis utworów na płycie „Congregation Of Annihilation”:

01. Another Judgement Day
02. Congregation Of Annihilation
03. Pick A God And Prey
04. Children Of The Lie
05. Me The Nothing
06. Making Monsters
07. Say A Prayer With 7 Bullets
08. These Violent Thrills
09. All That We Destroy
10. My Favorite Sin (bonus track)
11. Salvation (bonus track)

A oto pierwszy singiel:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *