Pierwszy singiel CHIMERA z albumu „Gloria Mortis”

grafika Chimera płyta

Zespół CHIMERA promuje nadchodzący album „Gloria Mortis”. Pierwszy z dwóch singli zapowiadających album zatytułowany „Madness” właśnie trafia do mediów i sieci.

Do utworu powstała wyjątkowa wizualizacja autorstwa Andrzeja Ruszkowskiego, perkusisty kapeli. Sam utwór do posłuchania i zrealizowana do niego wizualizacja – tutaj :
https://youtu.be/Oo8YSl3EQNY

„Gloria Mortis” to muzyczna opowieść, skonstruowana wokół przewodniej myśli, którą jest śmierć lecz jako początek a nie ostateczny koniec, jak podkreślają muzycy kapeli. Chwała śmierci, to kolejny album w dorobku Chimery a w chwili obecnej trwają już pracę nad kolejnym krążkiem. Warto dodać, że „Gloria Mortis” została zrealizowana jeszcze z Dantem, poprzednim wokalistą zespołu. Obecnie przed mikrofonem pojawi się Krzysztof Gałecki z którym zespół realizuje już powoli nowy materiał. Lecz zanim to nastąpi pojawi się jeszcze następny singiel do nowego albumu a sama płyta już wkrótce. Termin premiery podamy na dniach. Trwa już również promocja singla „Madess” w rozgłośniach radiowych w Polsce i poza granicami. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *