Pierwsza w historii oficjalna antologia THE WHITE STRIPES w digitalu

whitestripes-greatesthits

Third Man Records i Columbia Records prezentują digitalową premierę albumu grupy THE WHITE STRIPES „Greatest Hits”. Pierwsza w historii oficjalna antologia nagrań kultowego rockowego duetu, który tworzą Jack i Meg White już od 4 grudnia dostępna będzie na platformach cyfrowych. Kolekcja zawierać będzie 26 utworów – od błyskotliwych lat dziewięćdziesiątych, poprzez  undergroundowe hymny z początku XXI. Wybór piosenek jest tak szeroki, jak tylko można to sobie wyobrazić!

W dobie powszechnej cyfryzacji, w której pomysł płyty „Greatest Hits” może wydawać się nieistotny z całego serca wierzymy, że wielkie zespoły zasługują na takie albumy. I dlatego dla tak dobrego zespołu z rzeszą fanów kompilacja największych hitów jest nie tylko właściwa, ale wręcz niezbędna.

Dwadzieścia lat temu, Meg i Jack weszli na poddasze ich rodzinnego domu w Detroit i nagrali prosty cover  „Moonage Daydream” Davida Bowiego. W lokalnej wytwórni muzyki indie nagrywają i publikują dwa 7 calowe single a wytwórnia proponuje im nagranie albumu. Zaczynają koncertować. Pojawia się kolejny album, więcej koncertów i następny album. Ludzie NAPRAWDĘ zaczynają ich dostrzegać. Szalone trasy koncertowe, kolejne albumy, pochwały, spełnienie najdzikszych marzeń. Ta sama ciężka praca i poświęcenie, które wykazywali The White Stripes od początku swojego istnienia, zostało przelane na album „Greatest Hits”.

Już 12 lutego przyszłego roku album „Greatest Hits” dostępny będzie na płycie CD oraz na dwupłytowym, czarnym 150 gramowym wydawnictwie winylowym.

W grudniu wszystkie przełomowe oficjalne teledyski The White Stripes zostaną zaktualizowane i opublikowane  w jakości HD w ramach premiery „Greatest Hits”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *