PERFECT – pożegnalny singiel na CD

Perfect - Glos

Tydzień po premierze teledysku, „Głos” trafia na płytę CD. Numerowana, limitowana seria pięciuset płyt CD z autografami członków PERFECT, już jest nie do zdobycia, ponieważ wyprzedała się w preorderze, w ciągu kilku godzin… Jednak, w odpowiedzi na liczne prośby fanów, zespół zgodził się na dotłoczenie kolejnej serii płyty w wersji podstawowej. Już dzisiaj, na stronie Kulturalnysklep.pl można zamówić standardową wersję płyty, zawierającą pożegnalny singiel.

Ten świat niezwykły tak, miliony lat orbitą swoją mknie. A to, co początek ma, mieć musi kiedyś także finał” …  albowiem to ostatni singiel zespołu Perfect. Zespołu, który na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki złotymi zgłoskami. Miliony sprzedanych płyt, ponadczasowe przeboje śpiewane przez całe pokolenia, rzesze wiernych fanów… to jest historia, to już klasyka.

Singiel w wersji CD do kupienia tylko na kluturalnysklep.pl: https://kulturalnysklep.pl/product-pol-98916-Glos-edycja-standardowa-nienumerowana-i-bez-autografow-zespolu.html  

źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *