OSTRÓW PROG METAL ROCK FESTIVAL 2022 – rozpiska!

OSTRÓW PROG METAL ROCK FESTIVAL 2022. Jest to kolejna edycja imprezy popularyzującej muzykę rockową, progresywną, metalową, ale nie tylko! Styl wykonawców tegorocznej edycji absolutnie nie zamyka się w obrębie li tylko progresywnego grania!

Znamy już rozpiskę festiwalu:
16:00 – OBRASQI (PL)
16:55 – PROAGE (PL)
17:55 – GALLILEOUS (PL)
19:00 – ODDLAND (FIN)
20:15 – LESS IS LESSIE (PL)
21:30 – FUGHU (ARG)
22:45 – IVANHOE (D)

24:00 – 6:00 ROCKOTEKA

Ilość artystów, ogrom muzyki na najwyższym poziomie, czyni tegoroczny festiwal wyróżniającym się, wręcz oryginalnym. Na festiwalu zobaczymy i usłyszymy siedem zespołów z całego świata. Powracającą do Polski po 7 latach, grupę z dalekiej Argentyny – FUGHU! Usłyszymy również, legendę progresywnego grania, działający od końca lat 80-tych – IVANHOE z Niemiec. Swój połączony z obrazem, muzyczny spektakl zaprezentuje polski LESS IS LESSIE. Prog stonerowe, czasem psychodeliczne, rockowe granie, usłyszymy od polskiego GALLILEOUS. Będzie prog metalowa sensacja z Finlandii, po raz pierwszy w Polsce (!) – ODDLAND! Nieco ambientowe, ale i rockowe klimaty, popłyną ze sceny, podczas występu kolejnego polskiego zespołu  – OBRASQI. PROAGE to także zespół z kraju nad Wisłą, zaprezentują się nam ze swoim prog rockowym materiałem, a saksofon i akustyczny wydźwięk nowej ich płyty, powinien zasmakować wszystkim.

Zapraszamy na festiwal do Ostrowa Wielkopolskiego, w tym roku spotkamy się w przepięknej scenerii jeziora i lasu, w pobliżu plaży nad zalewem Piaski Szczygliczka. Do zobaczenia! Tego festiwalu nikt nie odwoła! Przybywajcie!


Bilety do nabycia TUTAJ

Kilka przydatnych linków związanych z festiwalem:
Fan Page Ostrów Prog Metal Rock Festival: https://www.facebook.com/ostrowprogmetalrockfestival

Linki do wybranych utworów wszystkich zespołów festiwalu:
IVANHOE: https://youtu.be/BK9OB1DVAxk
FUGHU: https://youtu.be/vYWVnjOmCfg
LESS IS LESSIE: https://youtu.be/EKQOjRAFYZw
ODDLAND: https://youtu.be/7G8wPbsJnWc
GALLILEOUS: https://youtu.be/PBTQWyoId8U
PROAGE: https://youtu.be/VA-LrfZvH7Q
OBRASQI: https://youtu.be/6yAI3k7XVHM

Linki do fan page’ów wszystkich zespołów festiwalu:
IVANHOE: https://www.facebook.com/ANGELSHOLOGRAM
FUGHU: https://www.facebook.com/fughu
LESS IS LESSIE: https://www.facebook.com/LessIsLessie
ODDLAND: https://www.facebook.com/oddland
GALLILEOUS: https://www.facebook.com/gallileous
PROAGE: https://www.facebook.com/proAgeBand
OBRASQI: https://www.facebook.com/obrasqi

Zapraszamy fanów dobrego rockowego, progresywnego, metalowego grania! Zapraszamy starszych i młodszych (dla młodzieży przewidzieliśmy znaczące bonusy, w postaci niedrogich biletów). Zapraszamy fanów, ale też i muzyków, dla których stworzymy pole do rozmów, w kontekście przyszłorocznego festiwalu.

16 lipca 2022 – całodniowa impreza, wypełniona po brzegi muzyką!

16 lipca ładujemy akumulatory i bierzemy udział w wyjątkowej imprezie, po której, w nocy… Kolejna impreza! Odpalamy DJa i w ramach festiwalu i stworzymy największą rockotekę na świeżym powietrzu! Dopuszczalne tańce i swawole, zakończymy nad ranem, tak aby Wasze wspomnienia Ostrów Prog Metal Rock Festival, zawsze łączyły się z uśmiechem i na zawsze pozostawały w Waszych sercach! Dla planujących przyjazd, ale wahających się czy organizować nocleg, ciekawą opcją może być możliwość rozbicia namiotu, na terenie festiwalu! Ilość miejsc ograniczona, osoby takie prosimy o kontakt przed przyjazdem. Tego lata widzimy się w Ostrowie Wielkopolskim! Do zobaczenia!Dojazd z dworca kolejowego do granicy Ostrów Prog Metal Rock Festival – można skorzystać z Taxi (postój przy samym dworcu kolejowym, koszt w zależności od pory dnia 20-35 zł)

lub

Po wyjściu z dworca kolejowego, na Piaski Szczygliczka można dostać się też komunikacją miejską MZK. Wychodząc z dworca, kierujemy się w lewo, gdzie po 200 metrach ukaże się Wam po prawej stronie tzw Dworzec Przesiadkowy (tutaj link do filmiku jak ten obiekt wygląda: https://youtu.be/wu1BVMEns-o) , z którego odjeżdżają niemal wszystkie linie miejskie. Na Piaski dojedziecie linią nr 14. Autobusy linii nr 14 w kierunku ul. Przeskok odjeżdżają z Centrum Przesiadkowego z peronu 3. W sobotę na Limanowskiego Piaski (takiego celu szukajcie w rozkładzie) odjeżdżają dość często, ostatni kwadrans po 21. Link do rozkładów jazdy – http://rozklad.com/maps/index.php?IDKlienta=OSTROW_MZK , szukać należy przystanku Limanowskiego Piaski, gdzie wysiądziecie po wbiciu się na Dworcu Przesiadkowym.
Ceny biletów na komunikację miejską znajdziecie tutaj: https://wlkp24.info/nowe-ceny-biletow-na-przejazdy-mzk-zobacz-ile-teraz-zaplacisz/

źródło: PMRP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *