Ostatni album AEON ZEN

AEON ZEN - Transversal

AEON ZEN ogłosili, że ich nowy album będzie nosił tytuł „Transversal” i zostanie wydany 24 września 2021 roku! Zespół określił album jako bardzo szczególne wydawnictwo z wielu powodów.

Główny kompozytor i założyciel Rich Grey mówi: „To prawda, że nadchodzące wydawnictwo Aeon Zen będzie naszą ostatnią płytą. Aeon Zen był wspaniałą przygodą, ale nadszedł też czas na rozpoczęcie nowych podróży. Zamiast pozwolić zespołowi umrzeć cichą śmiercią, chcieliśmy zrobić finałowe, monumentalne wydawnictwo i wypuść je z hukiem!”

„Transversal to najbardziej kompletny utwór muzyczny, jaki kiedykolwiek napisałem, pojedyncza piosenka, która obejmuje cały album. Tworzony przez 14 lat, jego konstruowanie rozpoczęło się, zanim jeszcze powstał Aeon Zen, i został ostatecznie ukończony w 2021 roku, jako konkluzja Aeon Zen. To wydawnictwo obejmuje wszystko, co stworzył i nadal sprawia, że Aeon Zen jest tym, czym jest i nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym z wami wszystkimi!”

Pre-Order :https://www.aeonzen.com/store – UK & Worldwide
https://www.layered-reality.com/webstore/ – EU & Worldwide

Tracklista :TRANSVERSAL
1: I: Twilight
2: II: A New Day
3: III: Chase The Sunrise
4: IV: 10.000 Eyes
5: V: Force of Fire
6: VI: Lines Redrawn
7: VII: Purgatory Rechristened
8: VIII: Twilight Reprise
9: IX: It Ends As It Began
10: X: Forever

W “Transversal” gościnnie wystąpią Vadim Pruzhanov (solo, ex-DragonForce) i Matt Shepherd (oryginalny gitarzysta Aeon Zen), a także 6-osobowy chór kameralny. Wszystkie wpływy z zamówień w przedsprzedaży natychmiast przyniosą korzyści procesowi produkcji tej płyty, więc wszystkie zamówienia w przedsprzedaży naprawdę pomagają w osiągnięciu sukcesu. Wydawnictwo będzie dostępne na CD i w formacie cyfrowym z wieloma opcjonalnymi dodatkami, takimi jak ekskluzywna koszulka i nie tylko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *