Nowy singiel ME AND THAT MAN z udziałem Myrkur

M&TM - Myrkur

Dowodzony przez Adama Nergala Darskiego, ME AND THAT MAN zaprezentował dziś nowy singiel, zatytułowany „Angel Of Light”. Jest to uduchowiona blues – rockowa ballada, zarejestrowana z gościnnym udziałem Amalie Bruun z Myrkur.


Nergal o nowym utworze:„Tak wyjątkowej współpracy jeszcze w MATM nie było. Moja dobra znajoma Amalie z Myrkur wyśpiewała utwór „Angel Of Light” w stylu Dark Americana… Klip nakręciliśmy w okolicach Kopenhagi, w te wakacje. „Angel Of Light” to kolejna karta, którą odkrywamy w oczekiwaniu na nowy album… Mam głęboką nadzieję, że ten utwór zapadnie Wam w pamięć i z ciekawością sięgnięcie po całą płytę, która ukaże się już 19 listopada! Enjoy!”

Amalie dodaje:„Jestem podekscytowana współpracą z Nergalem zarówno przy utworze jak i klipie, w którym to gram rolę kobiety pochwyconej przez cień. Szuka ona wyjścia i zwraca się do „Anioła Światła” po odpowiednie wskazówki”.

Nowy, trzeci w dyskografii Me And That Man album nosi nazwę „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2” i będzie swoistą kontynuacją wydanego w ubiegłym roku „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”. Płyta ukaże się 19 listopada 2021.

źródło: Mystic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *