Nowy singiel BRING ME THE HORIZON

BMTH2021

BRING ME THE HORIZON kontynuują obraną przez siebie ścieżkę wydawania EPek, które odnoszą gigantyczny sukces. Następną kampanie zaczyna singiel „DiE4u”.


To zapowiedź drugiej części EPki POST HUMAN. Nowy singiel to perfekcyjnie wypracowane dzieło w gatunku Future Emo. Pięcioosobowy skład z Sheffield zaprezentował nowy utwór w towarzystwie wyreżyserowanego przez samego Oliego Sykesa klipu, który był nagrany zdalnie podczas pandemii. Oli był uwięziony w Brazylii, podczas gdy Jordan nie mógł ruszyć się z Wielkiej Brytanii. „DiE4u to piosenka o toksycznej obsesji i pokusach, których nie możesz się pozbyć. Myślę, że wiele osób mierzy się z podobną sytuacją podczas zamknięcia, kiedy patrzysz sobie prosto w twarz, widzisz kim naprawdę jesteś i co jest dla Ciebie ważne. Ta piosenka jest dla mnie bardzo emocjonalna ponieważ, kiedy ją pisałem, zacząłem sobie zdawać sprawę, że sprawy nie maja się zbyt dobrze i muszę wybrać dla siebie lepszą ścieżkę. To też większe przesłanie społeczne – musimy zmienić sposób w jaki traktujemy siebie nawzajem.” – mówi o utworze lider zespołu, Oli Sykes.

Zespół świętował ostatnio 1 miejsce na liście najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii z EPką „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”. Krążek został odtworzony ponad 450 milionów razy na cały świecie i sprzedał się w nakładzie ponad 300 tysięcy egzemplarzy. To pokazuje jaką zespół ma motywacje do eksplorowania własnej kreatywności w szczycie pandemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.