Nowy singiel AZARATH

AZARATH - Saint Desacration

„Sancta Dei Meretrix” to nowy singiel polskich black/death metalowców AZARATH. Utwór zapowiada płytę „Saint Desecration”, która ukaże się 27 listopada nakładem Agonia Records. Link do odsłuchu:

„Saint Desecration” to siódmy album w karierze AZARATH i trzecie w tym dziesięcioleciu dzieło złożone na ołtarzu poczerniałego death metalu (po „Blasphemers’ Maledictions” z 2011 i „In Extremis” z 2017). Płyta stanowi naturalną kontynuacje ścieżki obranej przez zespół ponad dwadzieścia lat temu; z głośników wylewa się soniczny terror przyodziany w prowokacyjne szaty, których krój docenią koneserzy gatunku. 

Album został zarejestrowany i zmiksowany w Tall Pine Records, a za konsolą zasiadł Haldor Grundberg (Satanic Audio). Masteringu dokonał Brad Boatright Audiosiege Studio (Portland, USA). Okładkę namalowała Marta Promińska (Hypnagogic Painting). Nowe zdjęcia są autorstwa Aleksandra Ikaniewicza.

AZARATH to zespół, który nie wymaga przedstawienia. Już pierwsze albumy formacji okazały się kluczem do polskiego podziemia i przypieczętowały jego rolę, jako jednego z czołowych reprezentantów rodzimej sceny black/death metalowej. Jego współzałożycielem i perkusistą jest Inferno (Behemoth). Towarzyszą mu gitarzysta Bart (Damnation, Armagedon; w zespole niemal od początku), wieloletni basista Peter (ex-Lost Soul) i nowy wokalista Skullripper (Embrional).

źródło: Agonia Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *