Nowy sezon MUZYCZNEGO ROLLERCOASTERA na antenie ROCKSERWIS.FM

W niedzielę od godz. 18:00 po raz 114 zagra MUZYCZNY ROLLERCOASTER na antenie internetowego radia ROCKSERWIS.FM, założonego przez byłego współpracownika Trójki, a przede wszystkim wielkiego pasjonata muzyki PIOTRA KOSIŃSKIEGO. Gospodarzem audycji jest nasz redakcyjny kolega WITOLD ŻOGAŁA, a cyklicznie, co tydzień gościem kolejnych wydań bywa redaktor PIOTR MICHALSKI.

Czego można posłuchać w trakcie dwóch godzin trwania audycji?

Witold Żogała: „Nie przywiązuje się do określonego muzycznego stylu. Stąd nazwa programu Rollercoaster, bo z jednej strony można usłyszeć natchnione dźwięki zadumanej alternatywy, po czym zaliczyć ostry zjazd w dół przy metalowych dźwiękach. Ważne by utwory, które trafiają do audycji były po prostu wyjątkowe.”

W Muzycznym Rollercoasterze można usłyszeć zarówno aktualne nowości płytowe jak i szlachetną klasykę muzyki rockowej. Stałymi pozycjami jest  przegląd twórczościzespołu The Cure, cykl „Jak hartowała się stal” w której pojawia się klasyka gatunku hard’n’heavy czy „Pięćdziesiątki” czyli wspominanie płyt wydanych pół wieku temu. Gwoździem programu są spotkania z Piotrem Michalskim,  w trakcie których  interesująca dyskusja poprzedza prezentację dyskografii grupy QUEEN.

Audycja MUZYCZNY ROLLERCOASTER jest nadawana w każdą niedziele po godz. 18:00 w www.rockserwis.fm

Fanpage audycji: https://www.facebook.com/muzycznyrollercoaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *