Nowy METAL HAMMER już w sprzedaży

MH-front_09-2021

Do sprzedaży trafił właśnie najnowszy numer magazynu o muzyce rockowo-metalowej – Metal Hammer. Gwiazdą wydania jest tym razem ukraiński zespół Jinjer.

Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „W Polsce na ekonomicznej emigracji przebywa obecnie wielu Ukraińców. Jakiś czas temu wdałem się w dyskusję o muzyce z przypadkowo spotkanym fanem metalu zza naszej wschodniej granicy. W naszej rozmowie padały kanoniczne nazwy: Black Sabbath, Metallica, Mercyful Fate ale w pewnym momencie kolega zaczął przekonywać mnie do najlepszego zespołu z Ukrainy… Jaki to zespół? – spytałem zaintrygowany. No musisz go poznać, nazywa się Jinjer! – usłyszałem w odpowiedzi. Cóż, ukraiński fan metalu nie zdawał sobie chyba sprawy jak tytaniczną pracę wykonał Jinjer, skoro w Europie jest już bardzo dobrze znany.”

W nowym wydaniu znajdziecie poza tym wiele innych ciekawych tematów. Peter z zespołu Vader obszernie opowiedział nam o powstaniu „De Profundis”, uznawanej przez wielu za najlepszą płytę death metalową, jaką nagrał kiedykolwiek polski zespół. Dee Snider przekonuje nas, że nie można być za starym na heavy metal, a Sal Abruscato wspomina nieodżałowanego Petera Steele’a. Ponadto zajrzeliśmy do studia, gdzie nowy album nagrywa zespół Grzegorza Kupczyka – CETI. Takich ciekawych historii w środku tego numeru jest wiele więcej! Tradycyjnie nie zabrakło naszych stałych rubryk.

źródło: Metal Mind

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *