Nowy klip DECAPITATED z gościnnym udziałem Tatiany z Jinjer

Decapitated - Hello Death

DECAPITATED opublikowali drugi singiel z nowego albumu „Cancer Culture”. Utwór nazywa się „Hello Death” i można w nim usłyszeć jedną z najbardziej niesamowitych i wybitnych współczesnych wokalistek metalowych, Tatianę Shmayluk z odnoszącego coraz większe światowe sukcesy, Jinjer.

Zrealizowany przez Grupę 13 klip poniżewj.

Lider zespołu, Wacław „Vogg” Kiełtyka, tak mówi o nowym utworze: „Jinjer to bez wątpienia jeden z najciekawszych zespołów ostatnich lat. A wokal Tatiany jest naprawdę wyjątkowy i niesamowity. W „Hello Death” połączyliśmy dwa różne światy muzyczne i efekt końcowy jest doskonały. Jak wszyscy wiecie, nieustannie uwielbiamy dodawać nowe elementy do naszej muzyki. W „Hello Death” udało nam się połączyć techniczny death metal z wokalem Tatiany, co nadaje utworowi epicki wręcz wymiar. Tekst opowiada o walce życia ze śmiercią – brutalne, ciężkie riffy połączyliśmy z kobiecym, spokojnym wokalem i ta kombinacja to absolutna nowość w muzyce Decapitated. Czasami trzeba opuścić własną strefę komfortu i zaryzykować, aby osiągnąć coś całkowicie epickiego.”

27 maja Decapitated wydają nowy materiał, zatytułowany „Cancer Culture”. Vogg o nowej płycie: „Nie było tak łatwo wybrać pierwszego singla z „Cancer Culture”. Każda kompozycja ma inny klimat, każdą z nich chcielibyśmy Wam zaprezentować jak najszybciej. Ponieważ „Cancer Culture” jest utworem, który otwiera album, uznaliśmy, że będzie to idealny sposób na wprowadzenie Was w naszą nową muzykę.  Oczekiwania, jeśli chodzi o nową płytę, były ogromne, nagrywanie jej było więc dla nas olbrzymim wyzwaniem. Ale ciężka praca się opłaca. Mieliśmy okazję zgromadzić niesamowitych ludzi, którzy zajęli się produkcją i pomogli nam osiągnąć jak najlepszy efekt. Jarek Szubrycht ponownie napisał dla nas niesamowite teksty o dysproporcji między marzeniami, ambicjami i aspiracjami ludzkości. Głównym inżynierem dźwięku był Tomasz Zed Zalewski, David Castillo odpowiada za miks, a Ted Jensen nadał całości ostateczny szlif przy masteringu. Okładkę stworzył Fabio Timpanaro, włoski artysta, którego twórczość doskonale oddaje to, co chcieliśmy przekazać. Tytuł albumu ma znacznie szerszy kontekst, niż to może się na pierwszy rzut oka wydawać. Będziecie zaskoczeni”.

źródło: Mystic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *