Nowy album CRYSTAL VIPER pod skrzydłami Listenable Records

CRYSTAL VIPER - The Cult

Zespół CRYSTAL VIPER podpisał nowy kontrakt z wytwórnią Listenable Records. Nowa płyta „The Cult” ukaże się w Styczniu, i będzie dostępna jako CD, winyl, kaseta, oraz download. Na wersji cyfrowej znajdzie się bonus w postaci coveru KINGA DIAMONDA „Welcome Home”, który nagrany został z gościem specjalnym: oryginalnym gitarzystą zespołu Kinga, Andy’m La Rocque. Na wersji winylowej z kolei, znajdziemy bonus w postaci coveru grupy SATAN, „Trial By Fire”.

„Jestem bardzo podekscytowana naszym nowym albumem, gdyż jest on początkiem czegoś nowego. Po pierwsze, to nasza pierwsza płyta dla Listenable Records. Po drugie, to nasz pierwszy album z nowym perkusistą Cederickiem, który dołączył do nas w ubiegłym roku. Do tego znowu gram na gitarze, więc jestem naprawdę szczęśliwa!” mówi liderka CRYSTAL VIPER, Marta Gabriel. „Jeśli chodzi o zawartość nowej płyty, to postanowiliśmy nagrać coś z czym będziemy się dobrze czuli i w czym będziemy szczerzy, i co pokaże wszystkim skąd się wziął CRYSTAL VIPER, skąd pochodzi i gdzie należy. Więc tak, nowy album CRYSTAL VIPER to powrót do naszych korzeni, do klasycznego heavy metalu. Chyba można nawet powiedzieć, że to bardzo old schoolowa płyta, ponieważ na żadnym naszym albumie nie było aż tylu riffów i harmonii gitarowych”, dodaje. „Obraz który zdobi okładkę namalował Mario Lopez, i w zasadzie trochę zdradza co jest na płycie” mówi Marta. „To klasycznie wyglądająca heavymetalowa okładka, no i jeden rzut oka na nią i na tytuły utworów, i wszyscy wiedzą o co chodzi: H.P. Lovecraft!”.

Płyta „The Cult” będzie promowana na trasie koncertowej, podczas której zespół CRYSTAL VIPER razem z grupami RAVEN i WOLF odwiedzi Niemcy, Szwecję, Holandię, Szwajcarię, Włochy, Francję, Hiszpanię i Portugalię.

www.facebook.com/crystalviperofficial

http://www.facebook.com/listenablerecs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *