MONO INC. prezentują singiel „At the End of the Rainbow

„Ravenblack”, dwunasty studyjny album zespołu MONO INC., ukaże się 27 stycznia 2023 roku. Po tym, jak poprzednia płyta wystrzeliła MONO INC. na szczyt niemieckich list przebojów, nadchodzące wydawnictwo będzie kolejnym kamieniem milowy w historii zespołu. „Ravenblack” to kwintesencja zespołu – jedenaście utworów pełnych charakterystycznych metalowych riffów, przebojowych melodii i charakterystycznych tekstów. „Ravenblack” to album z którego każdy z utworów mógłby doskonale spełnić rolę singla. Zespół podzielił się fanami kolejnym, piątym już singlem zapowiadającym album, kompozycją „At the End of the Rainbow”:  

Pierwszym singlem z nowej płyty był utwór „Princess of the Night”, który porywa charakterystycznym metalowym riffem i melodiami. Piosenka opowiada o nieskończonej miłości do kobiety, za którą można pójść w ogień. Drugim singlem zapowiadającym album był utwór „Empire”. „Heartbeat of the Dead” brzmi jak potencjalny hit klubowy i został trzecim singielem.

Na płycie „Ravenblack” znajdzie się też utwór „Lieb mich”, który jest pierwszą niemieckojęzyczną piosenką MONO INC. od ponad 7 lat.

„Ravenblack” ukaże się 27 stycznia 2023 roku. 

źródło: Mystic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *