MEGADETH Unplugged

megadeth-boston

MEGADETH ogłasza pierwsze komercyjne wydanie koncertu unplugged z 2001 roku!

Było to jeden z najbardziej wyjątkowych i unikalnych doświadczeń koncertowych dla fanów Megadeth – intymny, skalowany występ Dave’a Mustaina i spółki na gitarach akustycznych przenosi ich ciężkie metalowe hymny do pierwotnych elementów. Nagrania tych występów zostały udostępnione wyłącznie przez Fanklub zespołu. Ale teraz zespół we współpracy z Cleopatra Records z Los Angeles, wydaje nagrania dla szerszego audytorium.

Spektakularny koncert akustyczny zarejestrowany w 2001 roku. Po wydaniu płyty „World Needs a Hero”setlista rozpoczyna się jednym z najlepszych tracków z tego albumu, burzliwego “Dread And The Fugitive Mind”, otrzymujemy kilka starszych i ulubionych utworów, w tym kilka z „Cryptic Writings” , a także fragment „Holy Wars … .” Ale Mustaine i ekipa pozostawia najlepsze na koniec, zamknięcie show z doskonałym akcentem w postaci „Moto Psycho” i niezapomnianym “Symphony Of Destruction”

To niezwykły koncert, którego fan Megadeth nie będzie chciał przegapić! „Unplugged In Boston” będzie dostępny w formacie cyfrowym, a także jako Digipak CD i vinyl do wyboru w kilku kolorach.

Zamów CD/vinyl:https://cleorecs.com/store/?s=megadeth+unplugged&post_type=product
Pre-order/pre-save the digital:https://orcd.co/megadeth_unplugged_in_boston

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *