Maddie Rock Squad odwiedzi Kielce!

Maddie Rock Squad

Po koncertach w Częstochowie, Tarnowie, Tarnobrzegu, Kutnie, Chorzowie, Sosnowcu i Wrocławiu w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki krążek „ZEW” wydany we wrześniu, br. Maddie Rock Squad pojawi się w Kielcach. 

13-go stycznia w Klubie Chicago Kielce wystąpią zespoły: Maddie Rock Squad, Black Mary Rose (https://www.facebook.com/events/819778009940784).

Maddie Rock Squad – zespół rockowy, który łączy mocne gitarowe riffy z damskim wokalem. Maddie Rock Squad nie ogranicza się jedynie do jednego gatunku muzycznego. Zespół z łatwością przechodzi od mocnego rocka przez blues po wzruszające ballady. To dowód na wszechstronność i elastyczność artystyczną, której nie można nie docenić. Dźwięki grupy potrafią poruszyć zarówno tych, którzy szukają mocnych wrażeń, jak i tych, którzy pragną chwili zadumy przy subtelnych dźwiękach gitary. Maddie Rock Squad zyskał uznanie nie tylko w lokalnym środowisku muzycznym. Zespół miał okazję dzielić scenę z takimi gigantami polskiej sceny muzycznej, jak Elektryczne GitaryClosterkeller czy Łukasz Łyczkowski. To świadczy o wielkim profesjonalizmie i umiejętnościach zespołu, który nie tylko podąża za ścieżką swojej pasji, ale także zdobywa uznanie wśród renomowanych artystów.

Maddie Rock Squad – skład: Magda Maddie Nowak – wokal, Michał Lewandowski – perkusja, Patryk Kuroń – gitara, Bartek Kuras – gitara solowa, Radek Wojnowski – gitara basowa

Od maja 2023r. managerem zespołu jest Adam Sęczkowski.
Profil zespołu: https://www.facebook.com/maddierocksquadMRS

YouTube: https://www.youtube.com/@MRS897

Wcześniej zagra zespół Black Mary Rose.
Black Mary Rose tworzą pasjonaci grania rocka. Roksana zapewnia mocny wokal, Piotrek surową gitarę, a Marcin i Krzysiek odpowiedzialni są za sekcję basu i perkusji. Zespół gra własne utwory, których stylistka obejmuje rockowe ballady po utwory zahaczające o klasyczny hard rock i heavy metal. Zespół za udany koncert uznaje taki, jeśli choć jednej osobie udaje się poprawić humor i dodać energii na kolejny dzień.
Profil zespołu: https://www.facebook.com/BMRblackmaryrose

GODZINY:
19:30 – otwarcie klubu
20:00 – Black Mary Rose
21:00 – MADDIE ROCK SQUAD

BILETY:
przedsprzedaż 20 PLN
w dniu koncertu 30 PLN 

Następne koncerty Maddie Rock Squad w roku 2024 znaleźć można pod tym linkiem: 

https://www.facebook.com/maddierocksquadMRS/events

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *