LAURA COX – ostatnie nowe dźwięki przed premierą płyty

LAURA COX – ostatnie nowe dźwięki przed premierą płyty zaserwowała właśnie ostatni przedsmak przed premierą albumu „Head Above Water”, który ukaże się już w piątek, 20 stycznia.

„Wiser” to idealny zwiastun nadchodzącego albumu Laury Cox. Pełen energii utwór odzwierciedla różnorodność nowej płyty, która jest głośna, dzika, a jednocześnie spokojna, pełna ciepła i melodii. Jest jak dynamiczna kolejka górska pełna zabawnych zwrotów akcji, gitarowych solówek i klasycznych rockowych momentów.

Laura Cox korzysta z klasyki, a jednocześnie wyznacza nowe standardy. „Mądrzejsza, starsza, mądrzejsza i silniejsza” to słowa, które opisują rozwój osobisty i muzyczny Laury.

W towarzyszącym piosence teledysku Laura Cox zabiera nas w podróż w czasie na taneczne parkiety lat 80., jednocześnie nie pozostawia złudzeń co do swoich umiejętności gry na instrumencie.

Płyta „Head Above Water” zawiera 11 świetnych rockowych utworów. Album został nagrany w ICP Studios w Brukseli przez Erwina Autrique i zmasterowany przez wielokrotnego zdobywcę GRAMMY, Teda Jensena (Eagles, Norah Jones, Green Day).

źródło: Mystic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *