LAST IN LINE udostępnili nowy singiel

LAST IN LINE to supergrupą, której członkowie grali w najbardziej wpływowych zespołach tego gatunku – od Dio, Black Sabbath i Ozzy’ego Osbourne’a po Billy’ego Idola i Def Leppard. Zespół, który tworzą Andrew Freeman, basista Phil Soussan (ex – Ozzy Osbourne) oraz oryginalni członkowie DIO Vivian Campbell (Def Leppard) i Vinny Appice (ex – Black Sabbath), zapowiada swój trzeci album „Jericho”. Formacja udostępniła właśnie nowy singiel zwiastujący całość, „House Party At The End Of The World” można posłuchać ponizej:

Last In Line to znacznie  więcej niż tylko projekt poboczny, który jest odskocznią  od gry w macierzystych formacjach, wielokrotnie sprawdził się jako zespół i od pierwszego dnia odnosi sukcesy dzięki swoim zasługom. To, co zapoczątkowali pierwotni członkowie Dio, Vivian Campbell i Vinny Appice, jako hołd dla ich własnej spuścizny, szybko nabrało rozpędu. W połączeniu z cenionym basistą Philem Soussanem i jednym z najlepszych rockowych głosów tamtej epoki, Andrew Freemanem, narodził się Last in Line. 

Muzycy rozumieją się tak dobrze, że nagrali juz trzeci album pod szyldem Last In Line. Płyta „Jericho” ukaże się 31.marca, a sam Vinny Appice zachęca do jej posłuchania następująco: „Wszystkie muzyczne siły Last In Line połączyły się tutaj tworząc kipiącą energią płytę! Wciśnijcie play i zapnijcie pasy.”

źródło: Open Eye

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *